reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

reklama
nooo to nie długo praktycznie tylko nie całe dwa tygodnie jacieee ale fajnie :) no własnie z tym przenoszeniem to fakt jest najgorsze to był mój powód do cesarki 14 dni byłam po terminie i jakies 3 razy prób wywołania porodu przez kroplówke i nic nie dało zero skurczy :/ a najgorsze jest to jak musisz lezec w szpitalu po terminie i czekac na poród :/
 
kingusia- nie zle za 5 dni rodzic masz wedlug terminu ! jaciee ale super ja tez bym juz chciała byc na koncówce !! dziewczynki dajcie znac jak będzie po wszystkim trzymam kciuki za Was
 
kingusia- nie zle za 5 dni rodzic masz wedlug terminu ! jaciee ale super ja tez bym juz chciała byc na koncówce !! dziewczynki dajcie znac jak będzie po wszystkim trzymam kciuki za Was

No nieźle co?? a ja jeszcze chodzę do collegu :-D
i wszędzie ze sobą zabieram badania swoje i ogólnie dokumenty... i dowód
bo nie wiadomo kiedy może się zacząć...
ale mam nadzieję, że nie będzie trzeba wywoływać :confused2::szok:
trzymaj kciukasy, na pewno się przydadzą :-p:zawstydzona/y:;-)
 
o kurcze jestes dzielna ! ja odrazu przerwałam szkołę jak tylko dowiedziałam się ze jestem w ciązy... dziwne teraz mysle ze dałabym rade.. o ale mam w planach isc od przyszłego roku.
 
o kurcze jestes dzielna ! ja odrazu przerwałam szkołę jak tylko dowiedziałam się ze jestem w ciązy... dziwne teraz mysle ze dałabym rade.. o ale mam w planach isc od przyszłego roku.

Trzeba się edukować... :tak: lepiej wróć do szkółki ;-)
heh ... wczoraj byłam nawet na obchodach Nowego Roku Chińskiego
najadłam się chińszczyzny
nachodziłam się 4 godzinki ...
nogi w tyłeczek wchodziły :laugh2::laugh2::laugh2:
krocze rwało :-p
ale cisza ... żadnych objawów porodu
może mała chce wyjść o terminie? miejmy nadzieję, że nie PO :szok:
 
a kingusia nie masz sie co bac podobno dziewczyny to pchaja si ena swait a chlopaki zawsze siedza do konca...:p ale to widac tylko tkaei gadanie jak natala przenosila i to tyle dni...
no a co do terminu to zeczywiscie ty masz na ten tydzien ja....a ja wlasnie dopier przed chwila sobie uswiadomilam ze w przyszlym tygodniu jest ta data na ktora czekalam tyle miesiecy...;p
 
No własnie nie ma reguły ze dziewczynki pchają się szybciej a chłopcy pozniej. Jak ma wyjsc to i tak wyjdzie prędzej czy pozniej i w jakis tam sposób :p musze isc moje malenstwo wymyc i przebrac do pizamki bo cos juz spiąco gada :D
 
boze jakie to fajne tak dzidzie kapac i wogole...;p
no a ciaza przeceiz nei trwa wiecznie kiedys sie skonczy nawet jak przenosze jakas je z tamtad wykurza..;p
 
reklama
Do góry