reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

hehe no czekaj czekaj :-p , im dłużej posiedzi tym będzie Mu lepiej :-p:-p.
Ja to co chwila tylko przekładam ubranka z miejsca na miejsce , mój M to tylko ciąle się ze mnie śmieje :-):-).
Oj Kochany Czubek :).
Dziś zakładamy sobie wspólnie konto, za chwilę ma przyjechać facet z umową :tak::tak::tak:.
Zobaczymy co nam z tego wyjdzie :-D:-D.
Aida i dodaj jakiś suwaczek zebyśmy dokładnie wiedziały który to już tydz u Ciebie :-p
 
reklama
aha no tak koncówka :) ale Ci zazdroszcze ja tez bym juz chciała koniec... a dopiero połowa za mną :( oby jak najszybciej mi to zleciało.
 
no kurde ja tez pamietam jak bylam w polowie chcialam juz koneic ale teraz tak sobie mysle ze wolalbym tak naprawde zeby to byla wlasnie polowa bo wtedy sie dobrze czulam i wogole...p;
 
to prawda ze koncówki są strasznie męczące :/ ale juz Ci nie wiele zostało po co się wracac w tył hehe :) ja dzisiaj się paskudnie czuje chyba przez tą pogodę :/ niby słoneczko, ciepło ale jakies takie zmęczenie mnie złapało :(
 
no ja tez wyspalam sie nawet fajnie i wogole ale jakos popoludniu mnei tez do spania pogonilo....
no teraz tylko te poczatkwwoe miesiace nie za dobre i potem juz bedzie luz..(tak mi mowia) no ale zobaczymy jak to bedzie...;p
 
o własnie ty juz urodzilas jedno dziecko...(wogole to ja tez chcialm oliwke ale mojego cioci coreczka ma tak na imie z czego bardzo zawiedziona jestem a pozatym mamy miec synka..;p) a moze moglabys opisac jak to jestz tym porodem jaki to bol i wogole...
ostatnio ogladalam na you tube filmiki z porodow i babki jakos normlanie nei tak ze pelno krwi tam lata one cale w pocie i takie tam jak na filmach pokazuja wlansie zupelnie na odwrot...
 
Napewno będzie dobrze :) ja od zawsze chciałam dac córce Oliwia ale mamy problem z imieniem dla dzidziusia w brzuszku ciągle z M mamy inne poglądy co do imion wkoncu i tak narazie nie wiemy co tam jest czy chłopczyk czy dziewczynka :) a co do porodu to kochana tlyko tyle Ci moge napisac ze nie wiem nic :/ bo miałam cesarskie cięcie i tez się teraz boję bo nie wiem co mnie czeka przy drugim rozwiązaniu czy kolejna cesarka czy poród siłami natury. Bardzo się tego boję bo nie wiem kompletnie nic na temat rodzenia, a przynam ze boję się bólu. a własnie na kiedy masz konkretnie termin ?
 
reklama
no termin mam na 4marca z usg a na 6 marca z om to jest no niedaleko al eja sie tak jakos boje ze przenosze...;p
 
Do góry