reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po udrażnianiu jajowodów

reklama
Tak przyszła w terminie 🙂 teraz 2 cykl po HSG i pierwszy z Clo i jestem miło zaskoczona bo pierwszy raz w życiu zobaczyłam dwie kreski na teście owu. Mam nadzieję że może to będzie szczęśliwy cykl. Od 16dc jeszcze duphaston i pozostało czekać
Ja właśnie właśnie taki sposob zaszłam w ciaze po hsg na clo. Powodzenia
 
Hej dziewczyny! Nie mogę znaleźć tematu a i w sieci ciężko znaleźć dużo informacji. Chciałam się podpytać czy znacie przypadki że dizewczny zachodizly w ciążę po udrażnianiu jajowodów? I czy ten zabieg na prawdę pomógł?
Sama przeszukiwał fora w takich tematach. Poroniłam dwa razy, w 8 i 6 tygodniu. Zrozumiałam że zwykły ginekolog z małego miasta nie jest w stanie mi pomóc. Chciałam mieć dziecko. Ale był też lek by nie powtórzyło się to znów. To okropny ból, okropne dwa lata mojego życia. Zapisałam się do kliniki leczenia niepłodności. Wykonano mi różne badania. Przepisano leki na regulację hormonów. Zmagałam się z powracająca torbielą która rosła do 6 cm ! Po kilku miesiącach leczenia lekarz zaproponował drożność jajowodów. Zabieg miałam wykonany w 07.12.2021, bolesny lecz krótki. Niby drożne jajowody lecz czułam jak przechodzi płyn że trochę zapchane. Od 15 grudnia zaczęliśmy starania. W pierwszym cyklu nam się udało ! Jestem w 26 tygodniu ciąży ! Jeśli się zastanawiasz czy warto to TAK. Coś musi Ci pomocy, trzeba wytrwale próbować. Pozdrawiam
 
Sama przeszukiwał fora w takich tematach. Poroniłam dwa razy, w 8 i 6 tygodniu. Zrozumiałam że zwykły ginekolog z małego miasta nie jest w stanie mi pomóc. Chciałam mieć dziecko. Ale był też lek by nie powtórzyło się to znów. To okropny ból, okropne dwa lata mojego życia. Zapisałam się do kliniki leczenia niepłodności. Wykonano mi różne badania. Przepisano leki na regulację hormonów. Zmagałam się z powracająca torbielą która rosła do 6 cm ! Po kilku miesiącach leczenia lekarz zaproponował drożność jajowodów. Zabieg miałam wykonany w 07.12.2021, bolesny lecz krótki. Niby drożne jajowody lecz czułam jak przechodzi płyn że trochę zapchane. Od 15 grudnia zaczęliśmy starania. W pierwszym cyklu nam się udało ! Jestem w 26 tygodniu ciąży ! Jeśli się zastanawiasz czy warto to TAK. Coś musi Ci pomocy, trzeba wytrwale próbować. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry