reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

hejka
przerwa obiadowa:-D mamy kilka wiaderek netu z miejscowego GSu:-D to klikam....
Paćka poczuła przestrzeń i chodzi!!!!!!!
zdemolowała już swój nowy pokój, teraz demoluje salon, kosmossssss...jeszcze muszę naczynia przewieźć i jakieś drobne szpargały...aha no i koty, psy już są, przeszczęśliwe, pogoniły bażanta:-):-), i jakiś kawaler wsiowy był miejskie laski już obejrzeć:-D
 
reklama
Zoyka gdyby tylko samo białko wyszło ale i leukocyty i te śluzy.Martwię się bo ona wygląda na zdrową no trochę teraz kich może to przez to jest podziębiona.Jutro coś pewnie przepisze i oby po tym przeszło.Majuska zwierzaki to pewno poczuły się jak w raju:tak:
 
Zoyka Mia pierwszy raz wyleciala z wozka. Wtedy wozek zjechal z tarasu i sie przewrocil, Mia z niego nie wyleciala, byla przypieta. To byl Quinny. Teraz spala w Maclarenie, nieprzypieta i poprostu tak sie wiercila, ze zjechala z niego. To zaden feler wozkowy wiec :)

Azula mam nadzieje, ze to bialo to nic! No i fakt...nie moglysmy sie doczekac porodu a teraz wydaje mi ie jakby to bylo wieki temu!

Majuska ale fajnie! To kiedy pierwsza noc w nowym domu? A koty jak zareagowaly? Beda teraz wychodzic na zewnatrz?

Katrina
zaraz poczytam, pytalam z czystej cieawkosci jakie sa ceny:)
 
Ollena śliczną masz córeczkę :-D naprawdę pozostaje tylko gratulować rodzicom że tak się postarali :)
Majuśka bardzo mi się podoba Twój dostawca internetu :-D zwierzaki na pewno są szczęsliwe, a Wy?
Karenka pisz, narzekaj, mów nam jak się czujesz i jak za chwilę zaczniesz szaleć z zakupami dla malucha :-D Trzymam kciuki za wyniki amnio
W ramach odstresowania i odpoczynku siedzę z maseczka na gębie - wiele nie pomoże ale psychika mi się poprawiła :-)
 
Witam Dziewczyny po długiej przerwie.
Dopadły mnie nudności, przed jedzeniem, po jedzeniu, cały czas mnie muli. Najlepiej czuję się w pozycji horyzontalnej przed tv. Zrobiłam usg, bebe ma całe 9 mm, a ciąża między 7 tygodniem a 7 i 6 dniami, jutro idę na wizytę do ginekolog, bo jakis durny przepis wszedł, że jeżeli nie zapisze się do lekarza przed 10 tygodniem ciąży to przepada becikowe :/
 
Riefen oby mdlosci szybko sobie poszly! Jesli dobrze pamietam to Ty masz mopsy, tak? z hodowli? jesli tak to jakiej?

Aniu napisala to ta, ktora nie ma slicznej coreczki i ktora sie nie postarala (wraz z malzonkiem oczywiscie;)) Dzieki of kors i wzajemnie.
Jak idzie pakowanie?

Sprzedalismy wozek, 20eu mniej ale mm stwierdzil, ze odliczymy 20eu za uzytkowanie (kupilismy za 20eu wiecej jak sprzedalismy).
TRoche mi szkoda, podobal mi sie ale tlumacze sobie, ze niewygodny i za ciezki.
 
Azula co poradzić, w poprzedniej ciąży chodziłam do gina prywatnie, wystartowałam w 9 tygodniu, płaciłam za Pappa, wszystkie badania co miesiąc, w końcu za co płace składke na zdrowie ;)

Ollena, mam mopsa z odzysku ale jeżeli chodzi o hodowle to omijać:-) Stellanova ( kryła psem, który już nie żył ;), Eternal - pomimo, że domowa to jednak właścicielka jakaś dziwna w obyciu (Stellanova i Eternal - niegdyś wielka przyjaźń i miłość, obecnie w stanie permanentnej wojny ;) Osobiście znam hodowczynie z Warszawy, Agnieszkę Gościmską - Żuk (PugsyMalone)- polecam bo nie traktuje mopsów jako jedynego źródła utrzymania, poza tym pomaga bezdomnym, chorym psiakom. Siedzi w temacie, najlepsze źródło informacji https://www.facebook.com/agnieszka.goscimskazuk?ref=ts&fref=ts powołaj się na Agatę od Jóźki :-)
 
reklama
Na NFZ caluśką ciążę przechodziłam wszystkie badania też robiłam i prenatalne.Nie mogę narzekać:-DCo do hodowli to są różne .Jak komuś nie zależy na olbrzymich sukcesach wystawowych to fajnie kupić z tzw kojca czyli sunia rozmnożona po uzyskaniu tytułu suki hodowlanej tak w domu dla znajomych i jak jest jedyną pupilką :tak:albo jak Riefen ma z odzysku:tak:.Mnie teraz zaproponowała pani ze sklepu zoologicznego rotkę z odzysku bo ona działa w fundacji bo tak jakoś zgadałyśmy się,że mam pieski ,że się znam na psach ,a rotki to chyba u mnie na 1 miejscu ale niestety nie wezmę mam Amelkę i psiaki ale warto pomóc psu :tak:
 
Do góry