reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Rief to niemiecką kostke do polskiej stolicy wywozili, wszak to zwykłe zakłamanie narodu polskiego z okresu komunizmu :-D Ale poważnie do dziś kwitną legendy jak to okolice ul. Traugutta i nie tylko zrywali, by rynek w wawce naprawić po bombardowaniach... Moja rodzina ze wschodu, przesiedlona po wojnie a Wandzia to rodzinne imię z obu stron - mojej i męża chociaż on częsciowo wschodni a częsiowo wielkopolski jest :))
Majuśka Ty yorka pochłaniasz od razu a mopsika do marynaty? degustatorka :-D
 
Majuska ... fason ten ale kolor inny :-D a poza tym MÓJ KOT to tak nigdy nie mówi :-D
Riefen Ollena dodatkowe rundy zrobi po napitki to szybciej obły mops pójdzie :-D
 
misia ja myślę, że Twój kot tak mówi...ostatnio tak mówił wtedy coś tego łyskacza rozpracowała z kumpelą, na bank tak mówił:tak:...no ale TY nie możesz tego pamiętać:rofl2:
 
Nie dojdziemy jak było, prawda jest jak dupa, każdy siedzi na swojej ;)

A co do obrazka, to dlatego nie mam kota, za leniwa jestem :rofl2: Mops wstaje rano, podchodzi do łóżka i zagląda czy mam oczy otwarte, oczywiście mam zamknięte i wraca na swoje posłanie, cichutko, grzecznie :p Kot drapie po stopach o 6 rano - horror
 
reif bo koty powinno się mieć dwa, wtedy drapią siebie na wzajem:tak::-) ja nie mam mopsów, ale moje sucze wiedzą, że dopóki nie usłyszą słowa idziemy, to nie ma co sie nawet wychylać ze spacerem:-D
 
Mojemu mopowi pokazuję smycz a ten wywala sie do góry kołami w posłaniu i robi grubą szyję, mozliwe, że mop leń ale bardziej prawdopodobne, że boi się. jesteśmy jego 3 rodziną, na poczatku była pseudohodowla, potem pseudomiłośnicy i trafiła na nas.
 
Ostatnia edycja:
no mój kot jakby mnie podrapał po stopie to byłby kotem który fruwa :-D
Moja psica jak uznała że czas wstawać wskakiwała do łózka i wsadzała mi zimnego mokrego nochala w oko ... a Bazylia idzie do kuwety i cisza jest .
Macie jakiś pomysł : Kuba kaszle - 2-3 godziny po zaśnieciu zaczyna i tak co jakiś czas ... ma za ciepło ? (skręciłam kaloryfer na 20 stop.) za sucho ? w dzień kaszlu ZERO !!
 
reklama
Dobry wieczór :-)

Witaj Rafi na najfajniejszym forumowym wątku jaki internet widział :-)
Córcia śliczna i psinka boska :)

U nas wichura z nawałnicami deszczu cały dzień. Koszmarność po prostu.

Azula -Amelianka nie wyszła poważnie . Ona po prostu rośnie i spoważniała :) Ślicznie wygląda :)

Aniu - Wandzia słodka jak zawsze. cudny zez i superancko ,że przewrotki już robi. :-)
 
Do góry