reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Matko Katrina Ty już nie spałaś, czy jeszcze nie spałaś :szok::szok:???

Aniu a Ty gdzie jesteś, że kawą nie dzielisz????

Za to ja kończe kawkę i będziemy się pomalutku szykować do drogi, tak więc nie będzie mnie znów przez chwilę, zachowujcie się tu jakoś:rofl2:

Edit : o juz jest Ania, razem pisałyśmy :))))))
 
reklama
Cześć,

Prawie jestem wyspana bo mały Gnom zrobił pobudkę o 5:30. Jednak dzięki temu założyłam woreczek i udało sie nałapać siku. Torebka była oczywiście łobesrana ale raczej otwór był czysty.

Jezooo niech już nie pada !

Majuska zrób Koniecznie zdjęcie Maksia w tej prezerwatywie. Julce tez by się przydało takie cuś bo wszystkie ubranka są ubabrane od marchewki i za nic tego spać nie mogę. Nie pomogło mydełko Reinera ani Vanish. Inne pomysły ?
 
Witajcie

to moje dziecie dopiero ma spanie od 19 do 7 rano bez zadnych pobudek i to kocham u niej ze da mamie sie wyspac porzadnie i ona wyspana
Wczoraj wiecorem rozpaliłam w piecu bo zimno bylo bardzo a jak sie napaliło to takie ciepełko fajne

Azula jak zawitam to w przyszłym tygodniu dopiero , dzisiaj przyjezdza moja córka do mnie skonczyl jej sie kontrakt , to czekam na nia z utesknieniem , kombinezon mam jeszcze a miałam oddac komus , on nie jest taki malenki moja córcia jak miała pół roczku to w nim pływała ale jest sliczny i cieplutki jak ja zapakowałam wiedziałam ze jest jej ciepło, w piatek jedziemy na wekend do mojego brata syn jego ma osiemnastke wrócimy po niedzieli tak ze w przyszłym tygodniu sie wybiore
​Majuska , Zoyka , Misia , Ania , Florentyna , ollena , Katrina , i nowe panie nie moge spamietac witam dzisiaj wszystkie ciepło
 
Dziękuję za przyjęcie :biggrin2:, mogę być Riefen, tak w ogóle to mam na imię Agata. Jestem w warszawsko -wrocławskim związku - ja Wawa, małż Wrocek. Mam mopsa, córkę z deficytem uwagi i nadwagę :biggrin2:
No, to zwrotna poczta. Kinga, lat 44, (nie)maz Rajmund 39, starsze dzieci 25, 23, 22, i 2x20 lat, pochodze z Malopolski, mieszkam w UK, tu urodzil sie Karol. Aktualnie kombinujemy jak tu w domu wprowadzic element konkurencji w postaci drugiego dziecka, w sierpniu zaliczylismy kolejny falstart, ale uparte z nas ludzie. Starsze dzieci w PL, tu poza Karolem mam na stanie 5 kotow roznej masci, zwierzakow ktore wyemigrowaly z nami i miaucza po polsku.
Przepraszam ze spytam.. Co to "deficyt uwagi"? Boszszsz... Sliczna masz core! O mopsach sie nie wypowiem bo nie umiem docenic urody tej rasy, podobnie jak buldozkow francuskich i chevalierow. No, nie moja bajka kompletnie. Gust jest jak dupa - kazdy ma swoja.

Co do marynaty do mopsa - przeca pamietam gdzie Chinole mieszkaja, zawsze moge podskoczyc do miasta i spytac.

Mlody dzis wstal i odmowil flaszki z kaszka - wcina kanapke z salami.:szok: Proba wcisniecia mu do dzioba smoczka, wywolywala mine jakby mu dawali zmiksowane g...
Dowiedzialam sie, ze moje wysilki zwiazane z ratowaniem trawniczka za domem, o kant d... rozbic bo od wiosny rusza w ogrodzie plac budowy - Rajmund bedzie stawial duzy garaz, a wiec panele, wylewki itd. Rozpieprza mi ogrod w drobny mak, trzeba bedzie pewnie od nowa trawnik zakladac. Ucieszylam sie jak malo kto.Zeby bylo smieszniej, garaz bedzie wiekszy niz ten co jest i cofniety w glab ogrodu, wiec "utnie" kawalek ogrodu. Coz... Gdzies ten chlop musi miec warsztat, tylko czemu ja musze sie upychac ze swoim na kanapie w salonie, kiedy marzy mi sie wygodny fotel, maly stoliczek i najlepiej mala kanciapa na moj tworczy bajzel?
 
Kłaczek - toż Ty prawdziwa Matka Polka - podziwiam :tak:musisz mieć w sobie niezły power ! A mops, no cóż rzadkiej urody ale prawie bezobsługowy, nie plącze sie pod nogami jak bullek, mało żre, koszty u weta od kilograma robią swoje i wnoszenie po schodach tyż ;)

524285_3913512029889_170119308_n.jpg moja córa z babcią Bulką, przy której uczyła się stawać i psica nigdy na krok nie odeszła od dziecka. ostatni raz chwalę się psem :cool2: ps. mój małż też młodszy o 3 lata
 
Ostatnia edycja:
Riefe, na Matke Polke to ja sie nie nadaje absolutnie. Duzo widzialas Matek Polek w motocyklowych skorach? Ilosc dzieci nie przeklada sie u mnie na status psychiczny - po prostu Rajmund to moj drugi partner w zyciu, Karol to jego pierwsze dziecko. Noz, kurka, na moje nie mogl liczyc ze mu "tato" powiedza, skoro je poznal jak najmlodsze mialy po 15 lat.:-D Ma wiec swoje wlasne, osobiscie zrobione dziecko - nalezy mu sie bo dobry z niego facet. Co do psow to ja mam wlasnie takie bardziej ekskluzywne gusta - nowofunland (czarny), leonberger... Ale mieszkam w domu i nie ma koniecznosci noszenia po schodach. Psa tez nie mam - kiedy zachcialo nam sie zwierzaka, oboje pracowalismy, Rajmund poza domem po 9h, ja po kilkanascie, pies bylby nieszczesliwy, a kotom to zwisa bo i tak spia. Pierwszego zgarnelismy spod bloku, drugi wylazl z tego pierwszego, trzeciego adoptowalismy po smierci jego pani (gowniarz byl jeszcze kompletny), nr 4 i 5 zostaly odebrane psychicznej wlascicielce, Hino byla tak zmaltretowana, ze przez rok nie pozwolila sie dotknac, a na widok mopa lub buta w rece dostawala paniki i probowala sie wciskac pod najblizszy mebel. Przyszlo wyjezdzac, wiec pojechaly z nami - damulka tri Futro, wyszyty Klak z SUK, bezmozgi Tysiek, glucha i bezczelna Miyuki i Hino, ktora w miedzyczasie przeszla od paniki do namolnosci. Dzis Tysiek jest najlepszym kumplem Karola, Hino pozwala sie troche potarmosic nim odejdzie, ale zaraz do dziecka wraca...
 
Poszlam kawal drogi zakladac spirale, kobita na mnie oczy ja na nia i okazalo sie, ze mam na piatek! %&%$*$#! Maz sie zwolnil z pracy, ja zrobilam sobie dlugi spacer i na tym sie skonczylo..

Wyrabialam dawno temu Patrykowi karte ubezpiecz na cala EU i pomylili sie z rokiem urodzenia, nie przeszlo podczas zlamania palca wiec wyrobilam nowa, wlasnie przyszla...ten sam blad zrobili! %^&*$#!!!!!!!!!


Riefen kocham mopsy!!!!!!!!!!!!!!!! chcialam miec mopsa a mm droga eliminacji zgodzil sie na Staffika. Teraz zalujemy of kors ;-) Ale kiedys bede miala mopsa, nawet z odzysku ;-)
Druga rasa ktora pokazujesz mnie sie nie widzi, ale mm sie odgraza ze sobie kupi takiego na starosc. Corcie masz sliczna!

My druga noc spimy same, ja spie jak zabita bez pobudek na chrapanie a Mia budzi sie na jedzenie i spi z matka dalej;-) Mysle zeby Patryka do nas przeniesc bo mm tak daje czadu, ze na bank go wybudza..


Czy gluten moze zatrzymac kupe? ;-) Mia robi 2-3 kupy dziennie, wczoraj tylko o 3 rano (jak nigdy!) i tyle, caly dzien nic i dzis tez jeszcze nic..
 
Ostatnia edycja:
Ollena- jako, że jestem migrenowcem, nie mogę brać pigułek, w związku z tym poszłam w spiralki. Między Anią a Kubą spiralka była "grzeczna", niestety te następne po Kubie (4 szt.) wysuwały się...:no::no: Coś z mą fizjologicznie nie tak. ostatecznie efektem tego po 8 latach - dzidziol w drodze:-):-) Wszystko jest indywidualne- moja koleżanka ma mirenę od 4 lat- nie wie co to @ i jest zachwycona

Rieden- witaj, widzę,że jesteś niedaleko za mną:-D. Nie chcesz przypadkiem wymienić mopsa na borderka- z niespożytą energią i chęcią na nieustanne spacerowanie???:-):-)

Dziewczyny- dzisiaj poszłam na całość- mam umalowane pazury na czerwoniasty kolorek. Doprawdy wspaniałe uczucie! Co prawda od razu przyłożyłam w parę rzeczy i pazury nie są już tak idealne- ale i tak są PIEKNE
 
reklama
Do góry