reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

:-D Anka Dy do De :-p mi pomoże zapewne :-D albo Pan Monsz :-D czy to moja wina że jakoś nie mam serca to tych pizdrutów ?
Riefen - nie wiem kto ładniejszy czy Twa córa czy Psica... w zaufaniu Ci powiem żebyć uważała na Majuskę ona takie pieski na przystawkę łyka. :szok:
 
reklama
Anka - nienawiść? Pierwsze słyszę, cała masa chłopów emigrowała z Wrocka za babami do stolycy a znam też chłopa z Wawy, który osiadł we Wrocku :-D Aż się małżona spytam o co chodzi, on co prawda narzeka na architekturę (mówi, że w Wawie stoją lepianki) ale ma większą ilość znajomych ode mnie i to jeszcze z czasów kiedy nie znaliśmy się :)

Misia45 - tenk ju wery much, mój mop z odzysku, jak większośc psów w moim zyciu, do tej pory gustowałam w bull terrierach ale 3 pietro bez windy zweryfikowało miłość :/

Oj fajno trafić w takie miłe progi, w dodatku zwierzolubne - cieszę się i dziękuję :)
 
Ostatnia edycja:
Riefen spytaj, spytaj... wszak nie na darmo się mówi ze wrocku, że klony na W nalezy eliminowac - warszawskie rejestracje samochodów - obopólna niechęc kwietnie od 1946 roku, gdy nam z wrocka kostke brukowa do stolicy wywozili :-D Mopsik i córca rewelacja, teraz nie opędzisz sie bez wklejania zdjęć, zobaczysz:))))
Misia ja nie musze na pomoc Pana Męża wzywac gdy chcę pokazać Ci że górą jestem :-) poczekaj, poskarżę się Twemu że tak go wykorzystujesz bez jego wiedzy :)))
 
taa leć na skargę :-D
były foty na roczek Kubula ? były to co sie czepia ?
i sama to uczyniłam :-D sama urodziłam poprzez cc, sama foty zrobiłam i sama wrzuciłam ooooo bdrryryryyyyy
 
Misia nie demonizuj mnie:wściekła/y::rofl2:...taaakie psiaki to nie tak hop-siup, żeby łyknąć...muszą się chwile pomarynować:rofl2: ....Reif sorki, żartowałam...Jóźka jest po prostu boska:tak::tak::-D...córa lasencja:tak:
Misia wrzucaj etolę ...raz, raz!!!
 
Anka - ale to miasto na Beee i kostka niemiecka ;) A ci co się tam wprowadzili to długo nic nie remontowali bo byli pewni, że zaraz będą musieli się ewakuować na wschód. A małżon z jednej i drugiej strony niemieckie korzenie, więc wpisał sie w miasto jak mało kto ;)

Widzę, że Twoja córa ma na imię Wanda, fajnie, rzadko spotykane, moja teściówka też była Wandeczką :-(
 
muszę Etolę odchudzić :-( próbowałam i nijak się nie mieści do lapka ... tylko rumoru narobiłą.
Majuska ale myślisz że to jakaś specjalistyczna marynata czy taki standard ? Szkoda, że Kłaczek nie ma już tych miłych Chińczyków za sąsiadów ;-) ... wyobrażanie sobie minę tego wariata jak Kłączek puka do niego i mówi: przepis na marynatę do mopsa raz :sorry2:
 
reklama
Do góry