reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Witam :)
Powiem Wam, że z tymi rybami to musi coś być ;) Mój tata o zapalony wędkarz i wiele potrafi znieść niedogodności, żeby o właściwej godzinie siedzieć nad rzeką czy jeziorem. I spod lodu też jeździ łowić. Niektóre ryby nawet mi smakują ;) A ostatnio zaraził się mój 25-letni kuzym i teraz czasem razem sobie jeżdżą, tylko kuzyn podchodzi bardziej "naukowo" do tematu a tata jest raczej praktykiem więc powstają pewne różnice zdań czasami ;) Ale siedzieć na wietrze, deszczu i zimnie... Nie do pojęcia.
Ja wczoraj składałam komodę z moim P - znaczy on składał a ja instrukcję czytałam, pokazywałam co gdzie ma być i kursowałam podając właściwe śrubki ;) I jest :) A dzisiaj składamy witrynkę :)
Gosiu, dzięki, dobrze się czuję i gdyby nie ta opuchlizna (wczoraj odbierałam wyniki badania moczu - jest ok, ciśnienie też ;)) która w dodatku boli to mogłabym chodzić jeszcze długo w ciąży ;) No i jeszcze stawy dłoni bolą, to też dokucza. Ale minie po urodzeniu, więc spoko :) I mi też się wydaje, że jak maluch się przekręci, to ból zelżeje albo przejdzie, więc głowa do góry :)
FraniowaMamo, pewnie, że wpadaj i gadaj z nami, są tu dziewczyny, które dołączyły mając już dzidziusia, a wiek nas wszystkich to okolice czterdziestki (znaczy plus/minus) :-)
Majus, fajowe suwaczki :)

Miłego dnia, a ja zabieram się za... kupowanie :)
 
reklama
czesc dziewczyny,

melduje,ze wrocilismy szczesliwie,urlop udany,pogoda dopisywala,wszyscy zadowoleni i happy...reszta wrazen pozniej...czeka mnie sterta prania...

kochane,was tez doczytam pozniej...

buziaki
 
FraniowaMama - witaj, zagladaj, im wiecej nas tym weselej.

Gosia - mnie tez tak boli wlasnie, i to prawie od poczatku ciazy. Bol w d****. Przejdzie chyba po porodzie niestety.

Misia - trzymaj sie, mi tez trudno bylo ujrzec uroki macierzynstwa dosc dlugo. Uwazaj na siebie, bo jak czlowiek jest wiecznie niewyspany, wiecznie cos od niego chca i nie ma czasu isc do ubikacji zeby sie w spokoju wys*** ze tak powiem, to ciezko byc szczesliwym.

Pozdrawiam was wszystkie dziewczyny, buziaki.
 
Witajcie, fajnie dzisiaj tak chłodno na dworze lubie takie dni bo sie wtedy tak nie męcze....szykuje powoli dzieci do szkoły, zrobiłam pranie, zostało jeszcze prasowanie ale to zrobię jutro, ksiązki zamówiłam przez internet z róznych wydawnictw i najdrozsze to do jezyka angielskiego, dla trójki dzieci to koszt 900zł a gdzie przybory szkolne?, strasznie wszystko drogie.....od około tygodnia strasznie boli mnie kregosłup, jak siedze , jak leze, ale jak chodze to troszke mniej tylko ze z kolei nogi puchna...i tak źle i tak nie dobrze...
 
Chłopisko dziś powiedziało, że na pewno jestem w ciąży. W zyciu nie widział żeby mnie cofało na widok ogórków konserwowych i w życiu nie widział żebym w ciągu 10 minut ukręciła jabłecznik i pożarła niemal połowę z tego co upiekłam. Może będzie dziewczynka? :-)
 
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie:)
I zmykam już bo jutro długa droga przed nami na kolejne badania.

Anka, ja przy natce potrafiłam wrąbać całą paczke ptasiego mleczka na dzień!! Przy Franku tak nie miałam:) Więc może dziewczynka...:)
 
Anka to trzymam kciuki za dziewczynkę&
u mnie będzie trzecia ale się nie podzielę:):):-D
a T mówi żeby dorobić jeszcze:( czwarte!!
Ewa a tak cię kuje w prawym pośladku? od początku?! jak mniej łaziłam to mi lepiej ale dalej coś TAM siedzi!!

oczywiście posprzątałam dzisiaj małe co nieco ...już mnie wkurza ten pęd do sprzątania wszystkiego.....

szukam wózka na allegro, macie wózki?
nowego nie kupię bo mi szkoda pieniędzy a szukam tylko emmaljunga bo miałam dwa i są rewelacyjne
buziaki
 
reklama
Oj, anka_d, ja bym sie nie napalala...:-D Fakt, ze przy Adamie potrafilam wyzerac swiezo kupiona kiszona kapuste wprost z worka, ale jesli namanila sie kolo niej czekolada... Slodycze zawsze moglam. I mam 3 synow, 2 corki.
FraniowaMamo, wspominanie o ptasim mleczku (jeszcze pewnie tym z Wedla), ciezarowce na emigracji, zakrawa na sadyzm...:-D

Przespalam uczciwie cale popoludnie, zamiast popracowac. Coz... Na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, ze kto spi nie grzeszy...
 
Do góry