reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

:) To apropos ciężarówki jeszcze opowiem i zmykam pakowac nas na wyjazd:
Mam koleżanke Czeszkę. Już mówi rewelacyjnie po polsku, ale te 11 lat temu zdarzały jej sie różne wpadki językowe.
Równo zaciążyłyśmy z naszymi pierwszymi dziećmi.
Kiedyś dzwoni do mnie i mówi:
- Cześc tirówka!
No i trza było kobicie dosadnie wytłumaczyc różnicę między ciężarówka a tirówką, żeby więcej nie myliła..;-):-)
Spokojnego wieczora , dziewczyny:)
 
reklama
Wole ptasie mleczko z Milki :))))
Żrę słodkie strasznie w tej ciąży i córa będzie :)))) Pochłaniam straszne ilości lodów, moje ulubione to Carte dor, przez cale życie tyle słodkiego nie zjadłam co przez ostatnie kilka miesięcy :)) w poniedziałek mam wizytę, ciekawe jak waga?? ;)

Ja jeszcze nie mam wózka, myśle o Tako Jumper, chciałam kupić X-landera używanego, ale niechęciło mnie to, że spacerówki nie można montować na 2 sposoby. Gdybym się zdecydowała na Tako to kupię nowy, ( potem go sprzedam )
 
FraniowaMamo, mamy tu zaprzyjaznionych Slowakow i tez sie dzieje. Kiedys w rozmowie powiedzialam cos ze "panna z dzieckiem", a Alma :szok:. Ze jak to mozliwe... Okazuje sie ze panna to u nich dziewica, czyli - jak mi to Alma wyjasnila - "taka co nigdy nie ruchala". I takich "kwatkow" mamy co chwila dostatek, a od kiedy ustalilismy ze nasze jezyki sa dla nas wzajemnie smieszne, wesolo jest za kazdym razem.
Majuska, nie mow mi o lodach!! Jak mialam zawiewy na kiszone ogorki (dlugo nie kupowalam wiec moze dlatego) i zarlam je do kanapek, do obiadu, solo i w zupie, tak lody za mna chodza niemilosiernie, a z moja waga mam szlaban na wszelkie nieuzasadnione kalorie, wiec slodycze odpadaja sila rzeczy z przedbiegach. To juz sobie jogurt owocowy zamrazam zeby choc co polizac.:zawstydzona/y:
 
:-) odebrałam laktator z apteki - paranoja polega na tym, że zamawiając przez net a odbierając w aptece za pewne rzeczy płaci się taniej ... Także dziś rankiem odebrałam laktator i to ten najtańczy chyba i o konstrukcji cepa ;-) i ON DZIAŁA ... ufffffff
miłego dnia, miłej kawki - ja tylko woda i cieniutka herbatka zielona ....
 
Okazuje sie ze panna to u nich dziewica, czyli - jak mi to Alma wyjasnila - "taka co nigdy nie ruchala".

Kłaczek błagam Cię:-D:-D:-D

Także dziś rankiem odebrałam laktator i to ten najtańczy chyba i o konstrukcji cepa ;-) i ON DZIAŁA ... ufffffff

No, wreszcie coś pozytywnego !!! Misia a jak kociaki na małego???

A jeszcze do słodkiego wracając....zawsze byłam miłośniczką słonych przekąsek, różnych orzeszków, czipsów itp. , no bo jak się jest piwoszem - a byłam strasznym to raczej w kierunku takich smaków się uderza..... jak przychodził na przykład taki tłusty czwartek i widziałam te tłumy ludzi wykupujące zgrzewki pączków po marketach to aż mnie mdliło...a wiecie co dwa dni temu zrobiłam?? Poszłam na zakupy do Lidla i zobaczyłam na dziale pieczywa takie okrągłe oponki - słodkie , smażone na tłuszczu i posypane cukrem pudrem, kupiłam se 3 i wpieprzyłam je wszystkie jak tylko wsiadłam do samochodu po zakupach:no::-)...a niedawno mój syn dostał na urodziny od swojej korepetytorki Tofifee to poszłam się poczęstowac jednym a wpieprzyłam mu wszystkie:no::-D...Koszmar jakiś:crazy:
Właśnie dostałam SMSa , że mamy dzisiaj ze szkoły rodzenia spotkanie z położnikiem :))) Muszę sobie naszykować listę pytań i spisać:)))) jeszce nie wie biedny chłopina co go dzisiaj czeka wieczorkiem :))))

No to miłego dzionka!!
 
No, Majuska z czego rzysz? A jak oni ryja z naszego "odkurzacza"? Bo u nich zakurzyc to zapalic. W centralnym na przyklad. No to jak "odkurzyc"? Za to ja ryje z ich "maczkow", "paradajkow" i co sie tam czasem trafi. O! I "baloniak"! To fason plaszcza.

A poza tym mam do d... dzien od wczoraj. Cisnienie mi zjechalo na leb i na szyje, zamiast swojego zwyklego 125/85 (czasem -5), mam 105/74 - leb boli, spac mi sie chce i w ogole jestem martwa. Chcialam dokimac po wyjsciu Rajmunda do pracy, to ta zoltaczka zza sciany przypomniala sobie ze zyjemy. Walenie w drzwi, tym razem zebysmy cos zrobili ze smrodem zgnilizny z lazienki. Gdzie ona ten smrod ma? Poje...e babsko... Nawet gdyby cos walilo, (a nie wali) to w lazience mamy zamkniete, plastikowe okno - to jest szczelne! Powiedzialam jej grzecznie zeby sie odpier...a od naszych drzwi i wziela prysznic to jej przestanie zgnilizna smierdziec. Zeby nie bylo ze otwarlam drzwi - wystawilam tylko leb z okna sypialni bo jest nad wejsciem do domu.
 
aaaaaaaaaaaa
szlag mi trafił co napisałam ... wrrrrrrrrrrrr
Kocur - śpi i Młody jest poza jego zainteresowaniami. Raz chyba chciał nawiązać kontakt ale zmienił zdanie.
Bazylia ... ech ... jak Młody leżakuje na łózku naszym albo na kanapie to Bazylia bryka ... a waży z 6 kg więc to nieco niebezpieczne jest i dla niego i np dla moich szwów ... ostatnio bryknęła na mój pozszywany brzuch :-(
 
Auc... Spora kocinka... U mnie najwieksze wazy z 5,5kg, to jak wskoczy na ludzia znienacka to sie czuje. Na cerowane brzucho wolalabym czegos takiego nie brac. Jego Opaslosc Tyslaw, ledwie 4,5kg kociny drobnej, acz tlustej budowy, jak lezie w nocy po czlowieku to nie idzie tego przespac, a co dopiero 1/3 kota wiecej... Wspolczuje. A Mlodego po prostu musisz miec na oku jak sie wyleguje w zasiegu kota. Tez mnie to czeka...
 
Musimy ja odchudzić ale ... ciężko to idzie zwłaszcza memu m. ...
Kocur nie wiem czy waży 2 kg - ale to związane ze starością raczej - w najlepszych czasach ważył ok 6 kg ale zawsze był delikatny. A Bazylia - delikatność słonicy zwłaszcza jak tak sobie tygryskowo bryka ;-)
nie da się zawsze mieć Młodego na oku, łatwiej kota zwabić do miseczki.
 
reklama
My tez musimy odchudzic Tyska, ale nie idzie. Futerko szczuplutka, Miyuki tez, Klaczek wrecz chudawy, Hino ma nieco "dobrobytu", ale jak ograniczyc miche, to te zaczynaja wygladac jak z sanatorium Auschwitz, a Tysiek... dalej sztuka opasowa. Ostatnio maja chrupki, ktore im nie smakuja. Miyuki przerzucila sie na mokre, Futro tez, Hino zre bez roznicy (po mokrym ma sensacje), a Tysiek, ktory mokre z pogarda zakopuje... dalej tlusty. Przy jego budowie waga 3kg wystarczy bo on jest drobniutki (inbred), ale caloksztalt inteligencji swej marniutkiej ma ukierunkowany na miche. Byl okres, ze sie wzielam za nie konkretnie - Miyuki zaczely sie lamac wasy (niedobory) a ten dalej beka. Poddalam sie.
 
Do góry