reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

No wlasnie... troche takie "podgladactwo" :) as dziewczyny, ktore sporadycznie zagladaja ale sie odzywa I to jest spoko :) ale takie tylko czytanie.... hmmm
My sie otwieramy a one nie...
Wiem, ze czytanie tez moze pomoc... ale fajnie jest tez dawac a nie tylko brac
Moj dziadek swietej pam8eci mawial "wystrzegaj sie ludzi ktorzy o Tobie chca wiedziec duzo a o sobie nie mowia nic "
Ciut sie obawiam akcji o jakich sie slyszy, ze gdzies wyciekaja zrzuty z prywatnych forum dla smieszkow...
Wczoraj mnie taka naszał
I dziadek dobrze gadał😊
 
reklama
W zasadzie to niewiele mogła powiedzieć. Bez usg ciężko wróżyć . Umówiła się, ze przyjdzie do mnie do domu we wtorek . Domyślam się, ze wyłącznie w przypadku dobrych wieści po usg
Miejmy nadzieję, ze wszysto jest ok. Dziewczyny mają rację nie ma żadnej reguły. Jedne plamienia mają i rodzą zdrowie dzieci, innym nic nie jest a i tak się nie udaje. Trzymam kciuki za Ciebie 😘
Ale nie może byc tak, że zawsze jest źle😚
Dziewczyny mam wyniki histo-pat. - polip włóknisto-gruczołowaty (mógł być po lub przed ciążą - chociaż na tyle usg to chyba raczej PO się zrobił bo nie sądzę żeby nikt go wcześniej nie dostrzegł). Pod koniec tyg ostatnie badania, w pon usg tarczycy, we wtorek monitoring i jak będzie ok to na początku maja - chyba w majówkę transfer :)
Świetne informacje, zeby reszta wyników była ok. Maj może będzie łaskawszy przy testowaniu 😄
Maz dzwonil, ze dzis juz wraca. Na miejscu zostana Ci co maja rodzine, żeby mieli gdzie przenocowac😁 mnie sie dni plodne zaczely :) pelna nadzieji jestem 😅 do 9 maja bo wtedy @ 🤣🤣 jak znam zycie
No to dzialajcie, az do skutku🤗 Kciuki zaciskam✊
 
Z tym odzywaniem sie to różnie bywa, a mieć takie osoby co nic nie gadają od siebie jest troche dziwne... takie podglądywactwo... Do tego mam złe doświadczenia z watku otwartego na którym kiedyś byłam- kwietniówki 2012- był tam pan który udawał ciążę trojaczą 😰

Mam nadzieję, że wszystko będzie ok 😘
Chociaż wiedzą jakąś dysponował jeśli w taka ciążę się wpakował chłopina? Jak to zdemaskowałyście?
 
reklama
Zaczęłam plamić. Identyczny scenariusz jak za każdym poronieniem. No nic. Dobrze, ze nie nastawiałam się zbytnio. Już chce mieć to za sobą . I nigdy więcej żadnych ciąż z mojej strony .

U mnie było plamienie i to dość obfite, do lekarza poszłam bez żadnej nadziei a to był polip, który mi krwawił przez całą ciąże. Z tej ciąży mam Oliwiera. A dodam, że to ciąża po poronieniu więc ciężko psychicznie te plamienia przeszłam.
 
Do góry