reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

hej hej...jeszcze nie maj bo i ja tu jestem ...moze nie za bardzo aktywna ale jestem :)
Poprostu nie do wiary kobitki wieczorowa pora test pozytywny !!!
Kurde tyle lat staran...narazie nie chce sie cieszyc bo to roznie...ale my z Maja razem startowałysmy...Maja ma pieknego ksiecia a ja ....zobaczymy...trzymajcie kciuki !!!
Serdecznie, z całego serca gratuluję. Nie udzielam tu się ostatnio, ale pamiętam Twoje starania. Tytuł pracownika roku się należy, a nie tylko miesiąca! Mocno trzymam kciuki za nudną i spokojną ciążę.
Ja w tym roku kończę 45 lat a moja coreczka w lutym miala 2 latka.
 
reklama
hej hej...jeszcze nie maj bo i ja tu jestem ...moze nie za bardzo aktywna ale jestem :)
Poprostu nie do wiary kobitki wieczorowa pora test pozytywny !!!
Kurde tyle lat staran...narazie nie chce sie cieszyc bo to roznie...ale my z Maja razem startowałysmy...Maja ma pieknego ksiecia a ja ....zobaczymy...trzymajcie kciuki !!!
Gratuluję i trzymam kciuki. Życzę spokojnej i pięknej ciąży[emoji3059]
 
hej hej...jeszcze nie maj bo i ja tu jestem ...moze nie za bardzo aktywna ale jestem :)
Poprostu nie do wiary kobitki wieczorowa pora test pozytywny !!!
Kurde tyle lat staran...narazie nie chce sie cieszyc bo to roznie...ale my z Maja razem startowałysmy...Maja ma pieknego ksiecia a ja ....zobaczymy...trzymajcie kciuki !!!

Super :) :) :)
Wczoraj myślałam o Tobie. Miałam Cię nawet wywołać na forum ale nie mogłam nicku ogarnąć a nie chciałam z błędem pisać ;)
 
Nie, nie mnie nie dopisujcie do wątku prywatnego , zmykam stąd , wszystkiego dobrego dziewczyny .
Staraczkom oby jak najszybciej się udało✊, oczekującym na rozwiązanie łatwego porodu i całej reszcie dziewczyn wszystkiego dobrego. Nigdy nie byłam specjalnie internetowa , jakoś szkoda mi czasu.
Nie miejcie mi tego za złe 🙏.
Ps. U mnie wszystko w porządku i czekam , aż zobaczę malutką w sierpniu 🙂
Nie uciekaj. Wiem, że czasu brak a właściwie nie tyle brak co ciężko czasem wybrać jak go spożytkować 😁😉 Tak jak dziewczyny piszą, choćbyś miała wpadać tylko od czasu do czasu
 
reklama
Do góry