reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Tak dziewczynka 3 różnych lekarzy potwierdziło wiec może to prawda ale mój najstarszy syn do 6 godzin przed porodem był dziewczynka a urodził się chłopak wiec nigdy nic nie wiadomo 😉
A ja myslalam, ze to sie juz nie zdaza😂mialas rozowa wyprawke? 😂
W Norwegii czytają imiona tak jak jest napisane wiec trzeba nadać takie żeby się łatwo czytało przez nich i nie używają zdrobnień .Ja mam Anna i jak mój maz wola Ania jak podjedzie pod prace to nikt nie wie o kogo pyta .Anna to jedno imię a Ania to zupełnie inne 😉
U nas podobnie do tego sie nie odmieniaja , meza jak w pl odmienili to myslalam, ze padne ! On byl w szoku , slyszy swoje imie w wersji zenskiej a wyraznie do niego mowia 😂
 
A ja myslalam, ze to sie juz nie zdaza😂mialas rozowa wyprawke? 😂

U nas podobnie do tego sie nie odmieniaja , meza jak w pl odmienili to myslalam, ze padne ! On byl w szoku , slyszy swoje imie w wersji zenskiej a wyraznie do niego mowia 😂
Naszczescie tylko pare rzeczy było różowe i to od początku za małe .Mój syn urodził się 62 długi i wszystkie ubranka na 56 i 62 były od początku za małe albo na styk przez pierwsze 2 tygodnie . Wszystkie mam duże ale on zdecydowanie był największy 😉
 
Jak sobie pomyślę, że drugie też może takie być albo większe... To trochę się boje
Jak dałaś radę już raz to z drugim pójdzie lepiej .Żartuje oczywiście -Zw mną w jednym czasie w szpitalu rodziła dziewczyna i miała córkę 3200 i jak położyli obydwoje na chwile z moim synem to przychodziły położne i się śmiały Mój synek takie 4500 i 62 długi wyglądał jak 3 miesięczny bobas a nie niemowlak przed chwila urodzony 😄
 
reklama
Pampersy pampersy i jeszcze raz pampersy 😃

Wy już macie terminy?🤔
Teściowa rocznik 52 jest zapisana od 3tyg i dalej nie ma terminu....czeka na Astre bo tu inną nie szczepią

Oh... miałam to samo... bóle pleców i nawracająca rwa kulszowa, stany depresyjne,a do tego w 7mym miesiącu ciąży wypadł mi bark i miałam go nastawiany....z bezsilności wyłam po nocach...a teraz Jaś ma 4,5 miesiąca i kocham go nad życie ♥️

Eh ...z tą krzywa to jest ciężko... wypić wypiłam,ale na pawiowanie mnie brało 😅
Kawoszka@ śliczne jesteście 😃
Ja jak robilam na cukier to mi takie wylewy pod skórne wyszły z lewej prawej ze ponad tydzień schodziły.
 
Do góry