reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Miałam wczoraj teleporade, mam leżeć bezwzględnie, nospa 3x2, magnez 4x2 i póki co tyle. I tak mnie nikt nigdzie nie przyjmie. I wytrzymać do soboty. Jak skończy mi się kwarantanna to zadzwonię do lekarki jeśli by nie przeszło albo mam jechać na SOR. Próbowałam kupić te papierki ale w kilku aptekach nie było. Ale kupię przez internet.
Dzięki dziewczyny 🙂
P.S. Dziś już troszkę lepiej.
 
reklama
Ja odczuwam od wczoraj jakiś dołek, przeraża mnie ze znowu po tym porodzie będę wyglądać jak kopciuszek .. tam zwisa tu zwisa wszechobecny cellulit mnie dobija i ta waga z 7 na przedzie . Mam nadzieję że mi to minie bo narazie mentalnie czuje się kiepsko. W sumie powinnam być ma to przygotowana w końcu rok staraliśmy się o dzidzie ale jakoś tak dla mnie to chyba najgorsza w ciąży jest ta waga i ten wyglad po. Wczoraj znalazłam swoje stare zdjęcie z przed jakichś 3lat talia osy chudy brzuch nawet jakiś zarys miesni byli widac a teraz to jakas katastrofa,niedoczynność tarczycy mnie masakruje i teraz ta ciąża.😒 i serio powiem wam ze nie obzeram się nie jem słodyczy a waga poprostu i dupa zyje swoim zyciem😔

Trzymam kciuki za lepsze samopoczucie.:yes: U mnie waga 2 x +7 kg 😚 Nie ważę się już nawet. Moja wina.


Netka a jak się czujesz, znosisz to leżenie? Który już tydzień?

U mnie 22+6. :)
Fakt. Powinnam leżeć...
 
Ostatnia edycja:
Netia powodzenia na wizycie, mam nadzieje że usłyszysz dobre wieści szpital okaże się narazie zbyteczny.
Jak wy sobie radzicie na zdalnym z taką gromadką?
Môj miał dzisiaj pasowanie na ucznia bez rodziców i z tornistrem pełnym książek wrócił. Zobaczymy jak nam pójdzie od poniedziałku...
Linijka jak tam leżenie pomaga? Trzymaj się, ja mam tak że jak mi się brzuch napina z nerwów albo zatwardzenia to popuszczam mocz i zawsze mam wilgotną wkładkę. Paski pH są dostępne na Allegro, wkładek nie widziałam, ja miałam badane na wizycie pH z pochwy właśnie i wyszło ok uspokoiłam się.
Odebrałam wyniki: kariotyp prawidłowy żeński🥰
 
Netia powodzenia na wizycie, mam nadzieje że usłyszysz dobre wieści szpital okaże się narazie zbyteczny.
Jak wy sobie radzicie na zdalnym z taką gromadką?
Môj miał dzisiaj pasowanie na ucznia bez rodziców i z tornistrem pełnym książek wrócił. Zobaczymy jak nam pójdzie od poniedziałku...
Linijka jak tam leżenie pomaga? Trzymaj się, ja mam tak że jak mi się brzuch napina z nerwów albo zatwardzenia to popuszczam mocz i zawsze mam wilgotną wkładkę. Paski pH są dostępne na Allegro, wkładek nie widziałam, ja miałam badane na wizycie pH z pochwy właśnie i wyszło ok uspokoiłam się.
Odebrałam wyniki: kariotyp prawidłowy żeński🥰

Gratuluję dziewczynki 🥰 wspaniałe wieści.


Cały czas jestem dobrej myśli.
 
Ostatnia edycja:
Netia powodzenia na wizycie, mam nadzieje że usłyszysz dobre wieści szpital okaże się narazie zbyteczny.
Jak wy sobie radzicie na zdalnym z taką gromadką?
Môj miał dzisiaj pasowanie na ucznia bez rodziców i z tornistrem pełnym książek wrócił. Zobaczymy jak nam pójdzie od poniedziałku...
Linijka jak tam leżenie pomaga? Trzymaj się, ja mam tak że jak mi się brzuch napina z nerwów albo zatwardzenia to popuszczam mocz i zawsze mam wilgotną wkładkę. Paski pH są dostępne na Allegro, wkładek nie widziałam, ja miałam badane na wizycie pH z pochwy właśnie i wyszło ok uspokoiłam się.
Odebrałam wyniki: kariotyp prawidłowy żeński🥰
Gratuluję 💝 dobre wieści 🙂
Dziękuję, trochę lepiej, nie wiem czy to od ilości nospy i magnezu czy od tego, że leżę plackiem, wstaje tylko do toalety i jeść... Na szczęście zostałam zwolniona z kwarantanny i w poniedziałek lekarz! Byleby to szybko zleciało...
 
Pulp super, gratulacje, musimy sobie policzyć płeć maluszków na grupie, nie pamiętam wszystkich.
Teredka-dziewczynka
Pulp- dziewczynka
Dopisujcie się, miłego weekendu [emoji3059]
 
Cześć dziewczyny
Dołączę do was jeśli można.
Mam 39 lat, 2 nastolatki w domu a teraz 3 dni temu ujrzałam na teście 2 kreseczki. Jestem po rozwodzie, 5 grudnia biorę ślub i zakładamy rodzinę. Bardzo cieszę się z tego, że zostanę mamą ale i też mnie to przeraża.
Bardzo szybko udało nam się bo w sumie w CS. Mam IO, tarczycę, brak jednego jajowodu usuniętego z powodu ciąży pozamacicznejv oraz 2 msc temu przeszłam zabieg elektrokonizacji szyjki i ubytek 0,8 cm.
Jeszcze nie umawiałam się do lekarza. Pozdrawiam Kasia
 
Cześć dziewczyny
Dołączę do was jeśli można.
Mam 39 lat, 2 nastolatki w domu a teraz 3 dni temu ujrzałam na teście 2 kreseczki. Jestem po rozwodzie, 5 grudnia biorę ślub i zakładamy rodzinę. Bardzo cieszę się z tego, że zostanę mamą ale i też mnie to przeraża.
Bardzo szybko udało nam się bo w sumie w CS. Mam IO, tarczycę, brak jednego jajowodu usuniętego z powodu ciąży pozamacicznejv oraz 2 msc temu przeszłam zabieg elektrokonizacji szyjki i ubytek 0,8 cm.
Jeszcze nie umawiałam się do lekarza. Pozdrawiam Kasia
No to super❤oby wszystko bylo dobrze❤
 
reklama
Pulp super, gratulacje, musimy sobie policzyć płeć maluszków na grupie, nie pamiętam wszystkich.
Teredka-dziewczynka
Pulp- dziewczynka
Dopisujcie się, miłego weekendu [emoji3059]

Dziewczynka

Cześć dziewczyny
Dołączę do was jeśli można.
Mam 39 lat, 2 nastolatki w domu a teraz 3 dni temu ujrzałam na teście 2 kreseczki. Jestem po rozwodzie, 5 grudnia biorę ślub i zakładamy rodzinę. Bardzo cieszę się z tego, że zostanę mamą ale i też mnie to przeraża.
Bardzo szybko udało nam się bo w sumie w CS. Mam IO, tarczycę, brak jednego jajowodu usuniętego z powodu ciąży pozamacicznejv oraz 2 msc temu przeszłam zabieg elektrokonizacji szyjki i ubytek 0,8 cm.
Jeszcze nie umawiałam się do lekarza. Pozdrawiam Kasia

Witaj :-) :)
 
Do góry