reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziewczyny, a co na wypadanie włosów w ciąży? Jakieś wcierki? Szampony? Strasznie mi wypadają, boję się już myć włosy nie mówiąc o czesaniu. Mam lekką nadczynność tarczycy, którą leczę, poza tym badania okej...
Linijka płukanki z pokrzywy, szampon z biotyną, w aptece są takie wcierki dla ciężarnych. Ale głównie to dieta z dużą ilością warzyw i owoców, witaminy na pewno bierzesz . Przyczyną może być ta nadczynność, hormony, niski poziom żelaza, stres. Mi na przykład wyszedł taki łysy placek na środku przedziałki wielkości 50 groszy. Boję się czy nie będę miała łysienia plackowatego ale w ciąży leczenie tego i tak odpada. To wynik stresu i hormonów chyba bo ogólnie to w ciąży mam dużo ładniejsze włosy niż normalnie.
Same stresy mam , dziś w nocy mój tata wylądował na inwazyjnej kardiologii więc znowu stres, eh biedne to moje maleństwo, nie mogę sobie miejsca znaleźć [emoji22]
 
reklama
Linijka płukanki z pokrzywy, szampon z biotyną, w aptece są takie wcierki dla ciężarnych. Ale głównie to dieta z dużą ilością warzyw i owoców, witaminy na pewno bierzesz . Przyczyną może być ta nadczynność, hormony, niski poziom żelaza, stres. Mi na przykład wyszedł taki łysy placek na środku przedziałki wielkości 50 groszy. Boję się czy nie będę miała łysienia plackowatego ale w ciąży leczenie tego i tak odpada. To wynik stresu i hormonów chyba bo ogólnie to w ciąży mam dużo ładniejsze włosy niż normalnie.
Same stresy mam , dziś w nocy mój tata wylądował na inwazyjnej kardiologii więc znowu stres, eh biedne to moje maleństwo, nie mogę sobie miejsca znaleźć [emoji22]
O kurczę, współczuje, mam nadzieje że wyjdzie z tego. same stresy, będziemy łyse jak nic. 🥰
Też mam wyrzuty że zastresuje to moje dziecko😬
Linijka też mam okresowo tak że gubię więcej włosów, nie wiem co ci poradzić ja brałam biotebal. Jak tam samopoczucie dzisiaj?
 
Ja dzisiaj fatalnie... Od wczoraj boli mnie dół brzucha, cały czas, nawet w nocy czułam. Dziwny ból, trochę piekący, trochę rozpierający. To moja pierwsza ciąża więc się nie znam... Zazyłam nospe i dodatkowy magnez ale nie wiem co dalej... I jakieś upławy mam, jakby woda... no i leżę...
 
Ja dzisiaj fatalnie... Od wczoraj boli mnie dół brzucha, cały czas, nawet w nocy czułam. Dziwny ból, trochę piekący, trochę rozpierający. To moja pierwsza ciąża więc się nie znam... Zazyłam nospe i dodatkowy magnez ale nie wiem co dalej... I jakieś upławy mam, jakby woda... no i leżę...
Może niech Ci ktoś kupi paski by sprawdzić czy to nie wody... Nie możesz na IP?
 
Chyba nie mogę, do piątku jestem na izolacji z powodu covida.
Cholera jeśli coś jest nie tak to chyba powinni dać możliwość zbadać, podobno tyle miejsc dla ciężarnych i rodzących covidovo przygotowali?
Bosze co za czasy.
A masz jakiś nr do lekarza? Teleporade chociaż? Te paski też coś mogą wyjaśnić, te uplawy w ciąży są różne ale lepiej mieć pewność że nic złego.
 
U mnie wizyta we wtorek i do tego czasu chce wszystko przygotować i pozałatwiać przed ewentualnym pobytem w szpitalu.


Dziewczyny, współczuję wam tego covida w ciąży. Oby wszystko przeszło spokojnie i maluchy były zdrowe. :yes:
 
Witajcie, mój tata po zawale i koronografii, mam nadzieję że wyjdzie z tego. Wczoraj ze stresu przeleżałam cały dzień, brzuch twardy jak kamień jak tylko wstawałam. Dziś jestem już spokojniejsza.
Linijka jak dzisiaj? Ja miałam taki bardzo silny ból piekąco rozpierajacy ale typowo spojenia łonowego na samym dole nie brzuszka, bolało też w nocy. Przeszło po kilku dniach leżenia . Ale uplawow nie było. Jak podejrzewasz wody to konieczna jest konsultacja.
 
reklama
U mnie wizyta we wtorek i do tego czasu chce wszystko przygotować i pozałatwiać przed ewentualnym pobytem w szpitalu.


Dziewczyny, współczuję wam tego covida w ciąży. Oby wszystko przeszło spokojnie i maluchy były zdrowe. :yes:

Netka a jak się czujesz, znosisz to leżenie? Który już tydzień?
 
Do góry