reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Cześć Dziewczyny, Byłam kilka dni na wsi - taki tam spokój i cisza, może głowa odpocząć od tych wszystkich wiadomości covidowych.
Ale oczywiście wróciłam i czuję przeziębionko w kościach 🤧🙄
W końcu Mały raczył wykazywać swoją obecność (chociaż bez szaleństw )
Jak Wasze brzuszki? Mnie się wydaje, że jakiś mały jest. A to 21tc. Jejku.. dopiero 5 lat temu byłam w ciąży a już nie pamiętam jak to było🤔
Ciesz się, że brzuszek nie jest jeszcze duży. Mój w 21 tyg. był bardzo średni, za to teraz w 24 (zaledwie 3 tyg. później, tylko że ja leżę cały czas po szwie) zaczął być naprawdę pokaźny ... i mnie teraz trochę martwi, co to będzie za 3-4 miesiące🙊🙉🙈 - o ile donoszę tę ciążę tak długo🤷‍♀️. Teraz możesz jeszcze swobodnie się poruszać, czasem schylić, a przy dużym to istna katasttofa jest🐘.
Uważaj na siebie i szybciutko lecz przeziębienie, to jest ważniejsze😍.
 
reklama
Witam wszystkich. Mam pytanie i jednocześnie ogromną prośbę. Czy jest na forum jakaś mamusia która przechodziła koronawirusa na początku ciąży. Jestem w 7tc i prawdopodobnie synus przyniósł wirusa z przedszkola....
 
A u mnie spełnił się najczarniejszy scenariusz ... Dzwonili ze szpitala, ze mam sobie poszukać innego miejsca bo w zwiazku z Covidem na oddziale wstrzymują na 2 tygodnie wszystkie przyjęcia. Kiedy się ten koszmar skończy?
 
Zdrówka dla Was😘 widełki wielkościowe są spore, chyba lepiej mieć mały brzuch i mniej rozstępów🤪
Ja po usg połówkowym wszystko wyszło dobrze lekarz uspokajał, bo ciągle nie mam wyników amnio, że to raczej formalność. Ale wiecie jak to jest póki nie zobaczę na własne oczy tych wyników. U nas potwierdzona dziewczynka🥰
Miałam też morfologię, mocz i glukozę. Jajko wysiedziałam przez te 2 godziny🤪, ale miałam cukrzyce ciążową więc muszę tego pilnować. Już widzę te sałaty, białe sery i czerstwy ciemny chleb. Moja córa do dzisiaj nie cierpi sera, a biały to wogóle ma odruch wymiotny na sam widok tak się mamusia objadła na diecie że jej do dzisiaj wychodzi bokiem😬
Teredka 31tc ale ten czas leci, ja też nie wiem kiedy zleciało. Młody ciągle pyta za ile dni będzie baby yoda? A tu 4 miechy zostały, więc nie wiem jak będzie wyglądał mój brzuch do tego czasu bo jest teraz dosyć duży. Przynajmniej rozstępy się naciągły i ich nie widać🤩
Linijka jak się dzisiaj czujesz?
Dziękuję, czuje się całkiem dobrze. Dokucza mi jeszcze trochę katar ale poza tym okej. Oczywiście brak smaku i węchu już 7 dzień. Ehhh, ile to jeszcze? Strasznie to uciążliwe...
 
Linijka to całkiem ładnie znosisz, oby tak dalej i z głowy👍
ilovesummer - no trzeba się na to przygotować i jechać chyba z jakimś planem podróży, dobrze że wprowadzili te szybkie testy może nie będziemy kwitły na IP.
 
Nie zazdroszczę, też się tego obawiam, łudzę się że za dwa miesiące już nie będzie takiego szaleństwa.
Pulp , super że połówkowe są ok, teraz tylko wynik na potwierdzenie i cieszymy się do końca. Jak ja dawno nie miałam do czynienia z małymi dziećmi, musiałam sprawdzić czego oczekuję Twój syn i co to baby yoda [emoji1787][emoji1787]
 
Dziewczyny, a co na wypadanie włosów w ciąży? Jakieś wcierki? Szampony? Strasznie mi wypadają, boję się już myć włosy nie mówiąc o czesaniu. Mam lekką nadczynność tarczycy, którą leczę, poza tym badania okej...
 
reklama
A co mówi gin? jak się ma maluszek?
Za bardzo nic nie mówi... Mam wrażenie, że Pani doktor się nie przejęła za bardzo. Wizytę mi przełożyła dopiero na 17 listopada mimo, że kwarantanne kończę 06 listopada. Mam dużo odpoczywać i się wykurować. Pójdę do innego lekarza jak tylko będę mogła wychodzić. Mam nadzieję że z maluszkiem będzie wszystkie dobrze.
 
Do góry