reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Linijka też kupiłam dziś w biedronce, właśnie testuję [emoji4]cena dobra, jakościowo też spoko. Trochę mi wysoko pod głową, może się uleży. Cieszę się że badania ok.
Pulp ja byłam w ubiegłym tygodniu w szpitalu 3 dni z atakiem kolki nerkowej. Najpierw ordynator podczas badania zachwycał się jak dobrze wyglądam, że dałby mi po trzydziestce i że wszystko jest super z ciąża , a na drugi dzień przy wypisie tak mi nagadał że ciąża bardzo wysokiego ryzyka ze względu na wiek. Dostałam Luteine, żelazo i nakaz oszczędzania się. Po powrocie do domu poczułam się jak stara baba [emoji33] i jakoś tak mnie to zdołowało.
Haha teraz poduszkę testuje moja córka, zachwycona jest, będę musiała kupić drugą [emoji16]
 
reklama
Teredka - a to palant... no jak tak można...:crazy: współczuje tej kolki podobno strasznie boli. Ale masz podusie to powinno być lepiej👍 jakieś leki na to ci przepisali, luteinę to progesteron na podtrzymanie, żelazo no to wiadomo... musimy wytrwać. Mam nadzieje że będzie miał kto porody przyjmować i cesarki robić. U mnie ginekologiczno położniczy na tydzień zamknęli, a w Poznaniu niby na jeden dzień... masakra jakaś się szykuje. Jeszcze mam stresa że na tym amnio mi coś „sprzedali”. Dzieciaki nie wiadomo czy nie ostatni dzień w szkole dzisiaj. Osiwieje jak nic🧟‍♂️
 
Gratuluję dobrych wiadomości. :-) :)

Ja nadal walczę ze zmęczeniem i plamieniem. Poza tym ok. No oprócz wagi 🤦‍♀️
U mnie jeszcze połowa do końca. 💕
No to znak że faktycznie trzeba się oszczędzać. Ja pamiętam jak krwotoku dostałam w 20tc po wysiłku właśnie bo winda wysiadła i na 4 te piętro właziłam z jakimiś tobołami, a w nocy jak mi chlusnęło to myślałam że to koniec, do szpitala jak dojechałam to już ani kropelki i wszystko w porządku jakieś naczyńko pękło sobie...
Stres był na maxa, ale się udało szczęśliwie dotrwać do końca.
co do wagi to ja mam aktualnie 69kg przy 164cm i mam brzuszek duży a tak chude nogi iręce, tyłek przez który nic się nie przeciśnie😉 w poprzedniej ciąży 20kg dowaliłam ale byłam wtedy na sterydach to wierzcie jadłabym non stop, a w pierwszej 8kg. Teraz zobaczymy narazie 3 kg.
 
No czas się nam trafił na te ciąże nie najlepszy. Ja najbardziej boję się teraz żeby nie urodzić wczesniaka. Jak czytam o tym odizolowaniu dzieci nawet na kilka miesięcy to sobie tego nie mogę wyobrazić. Ale my twarde babki jesteśmy, nic złego się nam nie może przytrafić [emoji6] Dużo zdrówka dla wszystkich [emoji847][emoji847]
Teredka - a to palant... no jak tak można...:crazy: współczuje tej kolki podobno strasznie boli. Ale masz podusie to powinno być lepiej[emoji106] jakieś leki na to ci przepisali, luteinę to progesteron na podtrzymanie, żelazo no to wiadomo... musimy wytrwać. Mam nadzieje że będzie miał kto porody przyjmować i cesarki robić. U mnie ginekologiczno położniczy na tydzień zamknęli, a w Poznaniu niby na jeden dzień... masakra jakaś się szykuje. Jeszcze mam stresa że na tym amnio mi coś „sprzedali”. Dzieciaki nie wiadomo czy nie ostatni dzień w szkole dzisiaj. Osiwieje jak nic[emoji3446]
 
U mnie zmęczenie nieco zelżało. Uff.
Dziewczyny, umówiłyście się już na połówkowe? A może jesteście po?
Ja czekam na 29.
No to na szczęście jakiś zastrzyk energii, ale ty masz co robić przy swojej gromadce więc zmęczenie uzasadnione✌️Ale zleciało... czy ci się dłuży? 29tc
Ja robię w w skończonym 21tc lekarz powiedział żeby za wsześniejszych nie przychodzić bo lepiej widać później. Ja 18skończony aktualnie.
 
No to na szczęście jakiś zastrzyk energii, ale ty masz co robić przy swojej gromadce więc zmęczenie uzasadnione✌️Ale zleciało... czy ci się dłuży? 29tc
Ja robię w w skończonym 21tc lekarz powiedział żeby za wsześniejszych nie przychodzić bo lepiej widać później. Ja 18skończony aktualnie.
Ja ma usg połówkowe w 22plus 1.Wczesniej nie chcieli mnie umowic, mieszkam w Berlinie.
 
reklama
A to się wyjaśniło... jesteś tydzień do przodu, ja mam 28go normalną wizytę, a 3listopada połówkowe. No i powinnam mieć wynik amnio do tego czasu. Nerwy są... szczególnie że mnie pęcherz zaczął boleć i sikam non stop... znowu coś się przypałętało, ale już żurawina, cytryna i wit c leci...
Mi też się dłuży jak sobie pomyśle o tych wszystkich miesiącach przede mną.
 
Do góry