reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
:laugh2: 🤪
Akurat dziś mówię do męża ze już zapomniałam ze chodziłam w ciąży ,te które są delektujcie się tym stanem .Mały nawet ,nawet jak trzeba to zostaje ze znajomą ja trochę karmię plus butla no i leci pomału już miesiąc.
Najgorsze ze wpierniczsm słodycze muszę to ograniczyć bo brzucha nie miałam ,a teraz coś się pojawia
Kurde mi też się brzuch pojawił 🤪
Kochana, zima jest, zapasy się przydadzą.
 
Szkoda że te co nie umieją zajść kurde nic mądrego nie przychodzi mi do głowy po prostu tu bądźcie bo wydaje mi się że wszystkie jakoś tak przyzwyczailysmy się do siebie
Dokładnie ja zaglądam tutaj z przyzwyczajenia i ludzkiej ciekawości co słychać, której udało się zajść, która urodziła 😉 każdej kibicuje i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ✊
U mnie w domu wszyscy byli przeziębieni i miałam nadzieję, że mi się uda nie zachorować... właśnie leżę w łóżku z mega katarem 🙁
 
Dostane bo na tyle znam swoj organizm ze wiem...oj no my staraczki bardzo bysmy chcialy zeby sie udalo i wspieramy sie wzajemnie...i juz sama nie wiem co myslec...zaczyna mnie dopadac rezygnacja i to duzymi krokami...czasami zaluje ze sie staralismy te prawie 3 lata...nic z tego nie wyszlo...wczesniej mialam przez to duzy stres a teraz to juz raczej pewna jestem ze sie nie uda...

Ja myśle ze nie ma nic na sile po prostu trzeba się pogodzić bo każda @ jest ciężka depresyjna wręcz. Nie będę się oszukiwać ze mi coś pomoże bo chyba nie pomoże już nic.
Mam to samo wiem kiedy dostsne @ to się czuje i na tyle znam swój organizm ze już wiem tydzień przed[emoji4][emoji8]
Kochana Trzymam kciuki za ciebie [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji173]️[emoji173]️
 
Akurat dziś mówię do męża ze już zapomniałam ze chodziłam w ciąży ,te które są delektujcie się tym stanem .Mały nawet ,nawet jak trzeba to zostaje ze znajomą ja trochę karmię plus butla no i leci pomału już miesiąc.
Najgorsze ze wpierniczsm słodycze muszę to ograniczyć bo brzucha nie miałam ,a teraz coś się pojawia
A jak wstaje się do karmienia? Ja chyba tego boje się najbardziej bo lubię spać [emoji4]wiosna czy latem bez problemu ale teraz o 7 budzę się i jestem nie przytomna [emoji23][emoji23]typowa sowa [emoji4]
 
Szkoda że te co nie umieją zajść kurde nic mądrego nie przychodzi mi do głowy po prostu tu bądźcie bo wydaje mi się że wszystkie jakoś tak przyzwyczailysmy się do siebie

Nigdzie nie odejdę [emoji8][emoji8][emoji8]po prostu nie mogę już tak dalej od cyklu do cyklu wiesz to na bani siadać zaczęło
 
Dokładnie ja zaglądam tutaj z przyzwyczajenia i ludzkiej ciekawości co słychać, której udało się zajść, która urodziła [emoji6] każdej kibicuje i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze [emoji110]
U mnie w domu wszyscy byli przeziębieni i miałam nadzieję, że mi się uda nie zachorować... właśnie leżę w łóżku z mega katarem [emoji853]

To zdrówka kochana ... katar jest najgorszy
 
Dziewczyny pytanie mam odnośnie szczepienia .Prawdą jest iż płatne są bezpieczniejsze pytam się bo tak zasugerował mi pediatria ,że mam go nimi zaszczepić bo on mały w sensie drobny i ze takich maluszków bezpieczniej jest szczepic prywatnymi .Chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat
Moja mama jest permanentnie szkolącym się pediatra od ponad 40 lat. Najlepszym jakiego znam. wszystkie moje dzieci szczepiła szczepionkami skojarzonymi. Nawet moja 18 letnia córkę, a wtedy kosztowało to majątek. I absolutnie na wszystko. Pneumokoki, meningokoki typu B i C, rotawirusy, odkleszczowe zapalenie opon mózgowych, itd, itp.
 
A jak wstaje się do karmienia? Ja chyba tego boje się najbardziej bo lubię spać [emoji4]wiosna czy latem bez problemu ale teraz o 7 budzę się i jestem nie przytomna [emoji23][emoji23]typowa sowa [emoji4]
Można się przyzwyczaić samo przychodzi my kobiety jesteśmy do tego stworzone ,najbardziej mi żal bo wyprowadzilam się z sypialni by nie budzić męża ,no i po takim czasie wiecie jak ciężko będzie wrócić do antykoncepcji
 
reklama
Do góry