reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Witajcie !!!
Czy mogę się do Was dołączyć? W czerwcu skończę 46 lat i jestem w 7 tyg ciąży,barałam tabletki antykoncepcyjne ale ginekolog stwierdziłą ,ze dawka hormonów jest zbyt mała i zmieniła na większą a tu ciach.Jeszcze nikt nie wie bo nikomu nic nie powiedziałam ,mąż podejrzewa ale na razie obchodzimy na około temat braku @ od prawie 3 tyg.
Mam trójkę dzieci,dwoje dorosłych 24 i 22 lata i małego 4 latka,chcianego,kochanego :) i urodzonego w wieku 41 lat.
 
Znadziejami nie zakładajcie żadnego wątku tylko na bociana czekajcie.:)
Zobacz ja zachodziłam 3 razy odkąd się staramy ale z częstotliwością tak co 7-8 miesięce a teraz tak szybciutko-w ostatnich dniach stycznia poroniłam.
Dziewczyny bardzo dziękuję za gratulacje, życzenia i ciepłe słowa.:)
Czuje się dobrze. Na razie mam tylko trochę powiększone piersi i spać mi się chyba troche częściej w dzień chce.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie !!!
Czy mogę się do Was dołączyć? W czerwcu skończę 46 lat i jestem w 7 tyg ciąży,barałam tabletki antykoncepcyjne ale ginekolog stwierdziłą ,ze dawka hormonów jest zbyt mała i zmieniła na większą a tu ciach.Jeszcze nikt nie wie bo nikomu nic nie powiedziałam ,mąż podejrzewa ale na razie obchodzimy na około temat braku @ od prawie 3 tyg.
Mam trójkę dzieci,dwoje dorosłych 24 i 22 lata i małego 4 latka,chcianego,kochanego :) i urodzonego w wieku 41 lat.

Witaj wśród nas i rozgość się.:)Gratulacje.
To 4latek będzie miał z kim się bawić:biggrin2:
Super. Pogodnej ciąży życzę. Napisz jak dowie się mąż.:)
 
Ostatnia edycja:
Bardzo dziękuję za przyjęcie do grona :) Oj Mały nareszcie będzie miał w domu kogos w podobnym wieku bo na razie to bardziej woli towarzystwo dorosłych a w przedszkolu woli bawic się sam :(
 
reklama
Do góry