reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

Oj to mile dziekuje Mamcik :* <3
to t




Oj to milo z Waszej strony dziewczyny ;-) ze pamietacie jakos ostatnio wogole tu czasem pustkami zawiewa...
Mamcik6 , krecik75 co do ostatniej rozmowy z lekarka no tez nie bylo wesoło bo powiem Wam ze dzwoniąc powtórka z rozrywki "nie mam czasu prosze za tydzien" o jak sie wkurrrrrrrr.. maxymalnie mocno
Zaczelam jej wytykać błedy Pani mnie juz olewa 6tydzien ja Potrzebuje pani pomocy mam Pani wyslac pieniadze na konto by pani rozmowe telefoniczna ze mna przeprowadziła czy mam przyjsc na wizyte platna wtedy mi pani pomoze obnizylam leki sama i potrzebuje pomocy ... :
Ona zaniemowila ha ha ha ha ha
zadzownila do mnie Sama :) za jakies 2/3h :D
jestem na ostatnim leku za tydzien bedzie calkowicie odciagniety i jest ok

KASIUNIA 76 , Brumba CO do okresu no nie ma podejrzewam iz to bardziej stres i tez zluty był krótki dlatego okresy sie spozniają nie tylko mi Wiec nie nastawiam sie na Bicie serduszka :) Chociaz fajnie by było ::)

Kiki - też CIe kocham hihi
Didiii mam nadzieję ze wróciłaś na stałe do nas, a co do doktorowej to z powołania ona lekarzem nie jest ,uważam zresztą ze tak naprawdę niewielu już lekarzy zostało z powołania ale to juz oddzielny temat .....
 
reklama
Coż... o mnie tez nikt nie pyta, ale pochwałę się, ze zadzwonili z przychodni, gdzie robiłam badanie wolnego DNA płodu i powiedzieli, że dzieciak zdrowy. Kamień spadł mi z serca po raz drugi ( pierwszy raz to było po usg genetycznym i teście PAPPA).
Z tych emocji zapomniałam o płeć zapytać ;). Nic to -jutro kurier przywiezie mi wyniki to będę wiedziała. Jutro idę tez do ginekolog, zobaczymy co tam u naszego dzidziusia.
Cudownie teraz możesz być spokojna cała ciążę ja miałam amniopunkcje z młodszym synkiem dwa tygodnie czekania na wyniki to była tragedia. Na szczęście było ok.Ty się kochana nie przejmuj że nikt nie pyta o Ciebie bo ja przynajmniej osobiście nie mogę was wszystkich zapamiętać ,a pozatym tu jakoś smutno było ostatnio i bardzo cicho mało kto pisał pozdrawiam Ciebie i maleństwo.
 
Coż... o mnie tez nikt nie pyta, ale pochwałę się, ze zadzwonili z przychodni, gdzie robiłam badanie wolnego DNA płodu i powiedzieli, że dzieciak zdrowy. Kamień spadł mi z serca po raz drugi ( pierwszy raz to było po usg genetycznym i teście PAPPA).
Z tych emocji zapomniałam o płeć zapytać ;). Nic to -jutro kurier przywiezie mi wyniki to będę wiedziała. Jutro idę tez do ginekolog, zobaczymy co tam u naszego dzidziusia.

super wiadomość .
 
Coż... o mnie tez nikt nie pyta, ale pochwałę się, ze zadzwonili z przychodni, gdzie robiłam badanie wolnego DNA płodu i powiedzieli, że dzieciak zdrowy. Kamień spadł mi z serca po raz drugi ( pierwszy raz to było po usg genetycznym i teście PAPPA).
Z tych emocji zapomniałam o płeć zapytać ;). Nic to -jutro kurier przywiezie mi wyniki to będę wiedziała. Jutro idę tez do ginekolog, zobaczymy co tam u naszego dzidziusia.
Świetna wiadomość na dobranoc :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Coż... o mnie tez nikt nie pyta, ale pochwałę się, ze zadzwonili z przychodni, gdzie robiłam badanie wolnego DNA płodu i powiedzieli, że dzieciak zdrowy. Kamień spadł mi z serca po raz drugi ( pierwszy raz to było po usg genetycznym i teście PAPPA).
Z tych emocji zapomniałam o płeć zapytać ;). Nic to -jutro kurier przywiezie mi wyniki to będę wiedziała. Jutro idę tez do ginekolog, zobaczymy co tam u naszego dzidziusia.

za szybko mi się wysłało. Napisz koniecznie jutro czy chłopak czy dziewczynka
 
Coż... o mnie tez nikt nie pyta, ale pochwałę się, ze zadzwonili z przychodni, gdzie robiłam badanie wolnego DNA płodu i powiedzieli, że dzieciak zdrowy. Kamień spadł mi z serca po raz drugi ( pierwszy raz to było po usg genetycznym i teście PAPPA).
Z tych emocji zapomniałam o płeć zapytać ;). Nic to -jutro kurier przywiezie mi wyniki to będę wiedziała. Jutro idę tez do ginekolog, zobaczymy co tam u naszego dzidziusia.
Super wiadomosc,to myślę że teraz już z górki
 
Wiecie od wczoraj zastanawiam się cZy to mam napisać.Jestem na forum już przeszło rok ,a teraz pojawiło się stwierdzenie (o mnie nikt nie pyta to po co pisać)Przecież nie na tym to polega ,kazdy pisze jak ma ochote czy ze zlymi informacjami czy dobrymi .Ja tez mam w pamieci dziewczyny ,ktore tu byly I urodzily,albo te ,ktore poronily.Lilly ktora byla wulkanem energii .Gdybym ja to forum odkryla wczesniej moje myslenie na temat ciazy okolo 40 byloby inne.Jak bylo mi zle siadalam I cZytalam .Wydaje mi sie ,iz myslenie a nie pisze bo jest cicho I nikt sie nie udziela jest blednym mysleniem .Moze akurat w tym momencie ktoras znas nie ma co do pisania to wez napisz Ty ,ktora to czytasz jezeli masz ochote.Niekiedy jest najgorzej ,az ruszy jedna.Hmmmm mysle ,ze nie podpadlam nie chcialam nikogo urazic ,ale to mi sie nasunelo jak czytam
 
Coż... o mnie tez nikt nie pyta, ale pochwałę się, ze zadzwonili z przychodni, gdzie robiłam badanie wolnego DNA płodu i powiedzieli, że dzieciak zdrowy. Kamień spadł mi z serca po raz drugi ( pierwszy raz to było po usg genetycznym i teście PAPPA).
Z tych emocji zapomniałam o płeć zapytać ;). Nic to -jutro kurier przywiezie mi wyniki to będę wiedziała. Jutro idę tez do ginekolog, zobaczymy co tam u naszego dzidziusia.
Gratulacje
 
reklama
Wiecie od wczoraj zastanawiam się cZy to mam napisać.Jestem na forum już przeszło rok ,a teraz pojawiło się stwierdzenie (o mnie nikt nie pyta to po co pisać)Przecież nie na tym to polega ,kazdy pisze jak ma ochote czy ze zlymi informacjami czy dobrymi .Ja tez mam w pamieci dziewczyny ,ktore tu byly I urodzily,albo te ,ktore poronily.Lilly ktora byla wulkanem energii .Gdybym ja to forum odkryla wczesniej moje myslenie na temat ciazy okolo 40 byloby inne.Jak bylo mi zle siadalam I cZytalam .Wydaje mi sie ,iz myslenie a nie pisze bo jest cicho I nikt sie nie udziela jest blednym mysleniem .Moze akurat w tym momencie ktoras znas nie ma co do pisania to wez napisz Ty ,ktora to czytasz jezeli masz ochote.Niekiedy jest najgorzej ,az ruszy jedna.Hmmmm mysle ,ze nie podpadlam nie chcialam nikogo urazic ,ale to mi sie nasunelo jak czytam

Wiecie od wczoraj zastanawiam się cZy to mam napisać.Jestem na forum już przeszło rok ,a teraz pojawiło się stwierdzenie (o mnie nikt nie pyta to po co pisać)Przecież nie na tym to polega ,kazdy pisze jak ma ochote czy ze zlymi informacjami czy dobrymi .Ja tez mam w pamieci dziewczyny ,ktore tu byly I urodzily,albo te ,ktore poronily.Lilly ktora byla wulkanem energii .Gdybym ja to forum odkryla wczesniej moje myslenie na temat ciazy okolo 40 byloby inne.Jak bylo mi zle siadalam I cZytalam .Wydaje mi sie ,iz myslenie a nie pisze bo jest cicho I nikt sie nie udziela jest blednym mysleniem .Moze akurat w tym momencie ktoras znas nie ma co do pisania to wez napisz Ty ,ktora to czytasz jezeli masz ochote.Niekiedy jest najgorzej ,az ruszy jedna.Hmmmm mysle ,ze nie podpadlam nie chcialam nikogo urazic ,ale to mi sie nasunelo jak czytam
Maja bardzo dobrze powiedziane ;)ja czytam regularnie ,ale czasem brak weny na pisanie ...nic się nie zmieniło ,u mnie starań w tym miesiącu brak ,więc też nie chce smucić ,Lilly gdzieś zniknęła a może jest tylko ma gorsze dni ,trzeba to uszanować ,jak ktoś ma wene i ochotę niech pisze ile się da ,ja mimo tego że nie udzielam się ostatnio lubię poczytać ,dobre wieści cieszą ,uśmiecham się z rana i dzień jest lepszy .
Alicja wraca do zdrowia ,imienniczka mojej córki ,bardzo się cieszę .
Chloe gratuluję ,już z górki ,napisz córa czy syn :)
Pamiętam o większości z Was ,tylko czasem troszkę się gubię ..wiecie ;)
Od czasu do czasu trzeba się przypomnieć :Dto ja mama 3 dzieci , staraczka;)
Aaa dziewczynki możecie przypomnieć te suplementy wspomagające ? Nie zapisałam sobie ,a Dalego by szukać ,z góry dzięki .
Pozdrawiam serdecznie wszystkie ,mam nadzieję że budząca się do życia wiosna tchnie w nas więcej energii :)
 
Do góry