reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Nigdy nie robiłam tego badania...jak na razie owulacje mam w każdym miesiącu wiec nie myslalam o tym badaniu,ale mysle ze w piątek będę miała u Gp również to badanie robione ...
Trzymam kciuki Monia za dobre wyniki
 
reklama
Zasmucona - ja o Tobie często myślę i zastanawiam się co słychać i jak się czujesz :). Jesteśmy praktycznie w tym samym terminie i zastanawiam się jak Twoje samopoczucie itd, itd. A czy jesteś już na zwolnieniu czy ciągle biegasz do pracy ?
Ja mam tyle dobrze że jestem szefową dla samej siebie więc jeszcze miesiąc jak dam radę i odpoczywam. W piatek wyjezdzam na 3 dni do Zakopanego z moimi 4 facetami i odpoczywam na całego.
 
Kurczę, stresuje się. Dziś Seba odbiera mój wynik AMH. Jaki wynik daje jeszcze nadzieje w naszym wieku?

Brumba - to faktycznie bardzo ciężkie doświadczenie. Ale i teraz wielka nadzieja dla wszystkich

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Czekamy z niecierpliwością na wyniki aby wszystko ok było powodzenia monia
 
Dupa. Dziś nie będzie wyników. Źle mi podano godziny. Dopiero jutro przed pracą pójdzie

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki słabo ostatnio tutaj bywam z racji dużej ilości zajęć, ale ciągle was podczytuje . @Brumba u Mnie ok, dziękuje za pamięć , moja dziewczynka już nieżle baraszkuje chyba z racji tego , że to 3 ciąża.Ogólnie czuje się dobrze , żadnych chorobliwych objawów , jedynie mam niskie ciśnienie co dla mnie nadciśnieniowca jest problemem ...nie raz ledwo żyje i widze na oczy hehe.Witam nową koleżanke @monia-t w naszym gronie i tradycyjnie pozdrawiam wszystkie ciężarówki oraz staraczki . @Didiii Ty rób test kochana 4 dni to już sporo , po lawinie przykrych zdażeń , przyda się nam szczęśliwa nowina .
 
Ostatnia edycja:
Oj Didiii nie prawda. Gdy wchodzę doszukuje się Twoich wpisów tyle, że wychodzę z założenia żeby na nikogo nie naciskać. Jestem ciekawa jak się czujesz i czy lekarka w końcu przestała Cię zbywać.

Oj to mile dziekuje Mamcik :* <3
to t
Oj Didiii nie prawda. Gdy wchodzę doszukuje się Twoich wpisów tyle, że wychodzę z założenia żeby na nikogo nie naciskać. Jestem ciekawa jak się czujesz i czy lekarka w końcu przestała Cię zbywać.

Didii napewno Cię nikt nie zapomniał bo jesteś jak wulkan więc się nie da wracaj tu do nas czekamy .Mam nadzieję że ta spozniajaca jakie @ coś oznacza pozdrawiam buziaki

Oj to milo z Waszej strony dziewczyny ;-) ze pamietacie jakos ostatnio wogole tu czasem pustkami zawiewa...
Mamcik6 , krecik75 co do ostatniej rozmowy z lekarka no tez nie bylo wesoło bo powiem Wam ze dzwoniąc powtórka z rozrywki "nie mam czasu prosze za tydzien" o jak sie wkurrrrrrrr.. maxymalnie mocno
Zaczelam jej wytykać błedy Pani mnie juz olewa 6tydzien ja Potrzebuje pani pomocy mam Pani wyslac pieniadze na konto by pani rozmowe telefoniczna ze mna przeprowadziła czy mam przyjsc na wizyte platna wtedy mi pani pomoze obnizylam leki sama i potrzebuje pomocy ... :
Ona zaniemowila ha ha ha ha ha
zadzownila do mnie Sama :) za jakies 2/3h :D
jestem na ostatnim leku za tydzien bedzie calkowicie odciagniety i jest ok

KASIUNIA 76 , Brumba CO do okresu no nie ma podejrzewam iz to bardziej stres i tez zluty był krótki dlatego okresy sie spozniają nie tylko mi Wiec nie nastawiam sie na Bicie serduszka :) Chociaz fajnie by było ::)

Kiki - też CIe kocham hihi
 
reklama
Coż... o mnie tez nikt nie pyta, ale pochwałę się, ze zadzwonili z przychodni, gdzie robiłam badanie wolnego DNA płodu i powiedzieli, że dzieciak zdrowy. Kamień spadł mi z serca po raz drugi ( pierwszy raz to było po usg genetycznym i teście PAPPA).
Z tych emocji zapomniałam o płeć zapytać ;). Nic to -jutro kurier przywiezie mi wyniki to będę wiedziała. Jutro idę tez do ginekolog, zobaczymy co tam u naszego dzidziusia.
 
Do góry