reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

kika7575 ja bron boziu nic takiego nie pisalam ze ma odstawic leki ,zle mnie zrozumialas , ja wiem co ta choroba robi , dobrze znam problem. Ja tylko pisalam ze nie mozna zostawiac takich osob ,ze trzeba im pomoc na tyle ile jest mozliwosc.[emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Basiu też mnie żle zrozumiałaś , może żle to ujełam ,masz racje że wiele osób potrzebuje kontaktu , wsparcia, i pomocy osób trzecich , ale są też osoby które najzwyczajniej w świecie potrzebują ,wyciszenia , dystansu i pobycia z problemem sam na sam ...a nie ciągłego słuchania dasz radę , silna jesteś , nie poddawaj się! Z tego co mi wiadomo Lilly potrzebuje tego drugiego , nie jest pewna czy poradzi sobie bez leków ....dajmy jej to przemyśleć i pobyć przez chwilę z jej osobistą traumą w samotności lub z najbliższymi..Ona wie , że my ją wspieramy i jesteśmy z nią.
 
reklama
Dziewczyny niestety los nie był dla mnie łaskawy w dniu kobiet... ciąża obumarła wlasnie zostałam przyjęta na oddział - trzymajcie za mnie bym to przetrwała...
 
@LinaEwe76 tak mi przykro, trzymaj się

@Lilly40 tak jak dziewczyny pisały, gdybyś potrzebowała czegokolwiek od którejkolwiek z nas, to się nie krępuj, postaramy się pomóc... chciałabym, żeby każdej udało się jak najlepiej, Bóg dla każdego ma jakieś plany, może jeszcze będzie wam dane zostać mamami, też może nie będę pisać na razie, by żadna nie czuła się jakoś "gorzej", że mnie starej babie się udało, no wam też się uda, jestem o tym przekonana! Pozdrawiam Was
 
LinaEwe i Maggy...bardzo,bardzoWam wspolczuje.
Jeszcze ja jestem chyba najwczesniej bo termin na maj (28tc).
Malo sie odzywam, czytam w miare regularnie,ale nadal pracuje i czasu lub sil czesto brak. Ksiegowa doradzila,zebym do konca marca dala rade, bo bedzie miala wyzsza podstawe do naliczenia kasy na L4 i macierzynski wiec sie kulam:). A mam wychowawstwo w klasie V i chyba dzieciakom hormony sie budza....duzo klopotow wychowawczych mam. A do tego koncze studia, pisze magisterke,oddaje w tym tyg roznice programowe i jeszcze praktyki mnie czekaja. a w domu pierwszoklasistka..dobrze,ze maz odciaza ile sie da, ale czuje,ze mam juz dosc :(
Na szczescie synek w brzuszku dodaje sil,choc potrafi juz bolesnie skopac:). Corka wybrala imie, bedzie Igor :).
Lily....podziwiam Cie, i wiem,ze decyzja,ktora podejmiesz bedzie ta wlasciwa.
Witam nowe dziewczyny, Didi,Mamcik, Karla :)
Ciekawe co u Chrzaszczyka?
 
Dzien dobry dziewczyny!
Milego dnia kobiet!
Ja wczoraj zaliczylam jakis najwiekszy zjazd w tej ciazy i chyba od lat. No regularnie ryczalam i wszystko bylo beznadziejne. Zauwazylam takie zjazdy jak jestem zmeczona, a wczoraj duzo milam na glowie i nie dopilnowalam robotnikow-czegos tam nie domalowali i moj mial do do mnie zal. Do tego mam na buzi jakas wysypke -okropna. Wygladam z nia fatalnie. Czy macie jakies problemy z cera? Ja mam sucha skore, wysypki na buzi i dekolcie, a wczoraj mi pekl kacik ust. Moze wysypki mam od nadmiaru nabialu, bo w ciazy mam na niego ochote, a wczesniej jadlam b.malo. podejrzwam tez zmiany hormonalne, bo wysypka jest na policzkach. Biore tez witaminy wiec skad te zajady? Normalnie wzielabym duza dawke vit.B2, ale w tym stanie sie boje. Wczoraj wieczorem "z pewna doza niesmialosci"wzielam jedna tabletke, dzisiaj wezme druga ;). Az sie ciesze, ze za tydzien ide do lekarza i robie wyniki, bo moze brakuje mi zelaza lub czegos. Czy myslicie, czy jest sens isc z buzia do dermatologa? Przeciez sterydow ani wiekszosci lekow w ciazy nie mozna, a nawet jak nie jest bezwzglednie konieczne to i tak balabym sie smarowac...
U mnie z cerą dzieją się dokładnie takie same rzeczy jak z Twoją. Istny koszmar. Podejrzewam jakąś alergię bo czasem swędzi. Gin zaproponował bym brała wapno. Jeszcze nie zaczęłam bo oczywiście ciągle coś i zapominam o aptece. Też wczoraj miałam zły dzień ale daje sobie do tego prawo :-)
 
Dziewczyny a ja myśle , że powinnyśmy zostawić tą decyzje Lilly!
Nikt kto nie zmagał się z depresją , nerwicą , czy atakami paniki nie zrozumie co to za choroba i ile kosztuje to osobę którą ona dotyka.Jak ciężkie są porażki i ponowne podnoszenie się na nowo .Nieraz prosto powiedzieć nie poddawaj się , walcz , nie bierz leków , jednak rzeczywistość często to weryfikuje i okazuje się że nie jest to takie proste.Uszanujmy decyzje Lilly , może potrzebuje czasu , przemyśleń i wróci do nas pełna energii i motywacji do dalszego działania.
Zgadzam się z Tobą. Wiem też (z własnego doswiadczenia) że przed @ objawy nieleczonej depresji nasilają się.
 
reklama
Do góry