reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

Moi chłopcy wszyscy są z lipca starszy z trzeciego młodszy z 19 a parter z 14 samych raczkow mam w domu i wyobraź sobie że to co poronilam w tamtym roku w styczniu też miało i by termin na lipiec morał z tego taki że moim moim najlepszym miesiącem do zaciazenia jest październik hi hi
No to super Kreciku same raczki , ja mam w domu rybke , panne no i szykuje się raczek ...Ty masz widze szczęście do raków jak ja do wodników ...sama jestem wodnikiem i każdy mój były chłopak to był wodnik , obecny mąż również:):)
 
reklama
No to super Kreciku same raczki , ja mam w domu rybke , panne no i szykuje się raczek ...Ty masz widze szczęście do raków jak ja do wodników ...sama jestem wodnikiem i każdy mój były chłopak to był wodnik , obecny mąż również:):)
I jak się dogadujecie jako te same znaki zoodiaku? bo mój brat jest koziorożec i jego zona również kłócą się jak pies z kotem Ale są ze sobą już 20 lat i jedno za drugiego by życie oddało. .
 
I jak się dogadujecie jako te same znaki zoodiaku? bo mój brat jest koziorożec i jego zona również kłócą się jak pies z kotem Ale są ze sobą już 20 lat i jedno za drugiego by życie oddało. .
Zawsze świetnie dogaduje się z wodnikiem, są lepsze i gorsze dni jak w każdym związku ,ale tak jak u Twojego brata oddałabym za niego życie:)
 
Teraz z innej beczki dziewczyny zaciazone .Jak tak się czyta i chce się być za dużo mądrym,to przeważnie jest ,iż na badaniach prenatalnych robi się te różne pomiarpomiary i jest coś takiego jak nt chyba norma jest do 3 jak Wam to wychodzi
Nt to jest przeziernosc karkowa ja u jednego miałam 1,4 a u drugiego 2,7 w drugim przypadku Pani doktor powiedziała że to gorna granica normy do tego test papa był nie zaciekawy więc poddałam się amnipunkcji dla pewności. Lekarka uświadomiła ze tak bedzie lepiej żebym była spokojna do końca ciąży.
 
Witajcie dziewczyny. Czasem jeszcze sobie tu zaglądam, choć już raczej nie planuję drugiego dziecka. Piszę głównie ze względu na Chloe.Chloe i Maggy39, bo jeśli dobrze pamiętam dla obu to pierwsze ciąże, a ja też nie tak dawno byłam w podobnej sytuacji.

Maggy - wyrazy współczucia. Doskonale Cię rozumiem, bo ja też straciłam pierwszą ciążę. Po kilku miesiącach zaszłam w drugą, która przebiegła bez problemów i teraz jestem mamą cudownego dwulatka (w tym roku skończę 45). Nie poddawaj się. Czasem tak bywa.

Chloe.Chloe pierwsza ciąża w takim wieku to spory stres i niepokój, ale na pewno będzie dobrze. Później wszystko się całkiem wywraca po przyjściu na świat takiego maluszka. Dla mnie był to spory szok. Bywa ciężko, ale warto!

Życzę wszystkiego dobrego dla wszystkich. Przede wszystkim zdrowych maluszków.
 
reklama
Kika to mamy ta sama sytuacje bo ja również wodnik i mój maz tez wodnik :) u nas to w ogóle smiesznie jest bo ja z mezem i starsza corka to wodniki a bliźnięta mam spod znaku blizniat :)
 
Do góry