reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Wróciłam z pracy i nie wierzę w to co czytam :(
Lilly u mnie jest taka sama sytuacja jak u Ciebie i dlatego nie pozwolę Ci się kochana poddać ;)

Dziewczyny życzę Wam wszystkiego co najlepsze i z każdym dniem nadchodzącej wiosny więcej optymizmu, uśmiechu i zadowolenia z tego co mamy, bo niekiedy tego nie doceniamy.
Ja postanowiłam normalnie żyć, ciesząc się z każdej minuty spędzonej z mężem, synem i rodzicami. To moja najwspanialsza rodzina na świecie a czy będzie mi dane ją powiększyć to tylko Bóg wie.
Ściskam każdą z Was mocno :) i trzymam kciuki za szczęśliwe porody oraz nowe fasolki ;)
 
Widzisz u mnie działa to zupełnie odwrotnie ... dlatego potrzebuje wrócić do leków [emoji22]
Lilly są antydepresanty które można brać w ciąży bo są w miarę bezpieczne. Mój ginekolog zachęca mnie do pójścia do psychiatry bo też ze mną kiepsko i źle się to odbija zarówno na mnie jak i na moich dzieciach. Ale rozumiem że nie jesteś w stanie myśleć teraz o poczęciu bo depresja to koszmarna choroba. Trzymaj się ciepło :-*
 
PL szpitale to jednak dramat... nie poszłam z kasą i od razu mnie wypisali bez żadnego USG i bety.

Pójdę do swojego gina w przyszłym tygodniu jak wróci z urlopu.

Boli mnie trochę brzuch ale to chyba normalne. Sama nie wiem.. zero informacji.

Lily najważniejsze jest Twoje zdrowie kochana, pamiętaj o tym.
 
PL szpitale to jednak dramat... nie poszłam z kasą i od razu mnie wypisali bez żadnego USG i bety.

Pójdę do swojego gina w przyszłym tygodniu jak wróci z urlopu.

Boli mnie trochę brzuch ale to chyba normalne. Sama nie wiem.. zero informacji.

Lily najważniejsze jest Twoje zdrowie kochana, pamiętaj o tym.
Meggy a miałaś zabieg po poronieniu ?Ja byłam czyszczona i.potem kontrolne USG
 
Maggy przytulam Cię baaardzo mocno.
Kochana tak mi przykro. Trzymaj się.
Jeszcze się nam mamom po stratach uda, zobaczysz.
Mnie też brzuch bolał. Miałam zalecenie nospy w razie bólu ale nie brałam jej bo chciałam żeby się oczyszczało dobrze.
Dobrze że możesz już być w domu.
Ściskam
 
reklama
coś ty nie zrobili mi kontrolnego usg po zabiegu. miałam mieć ale to była wersja wieczorna...rano przy obchodzie już była wersja do domu i do przychodni mam się zapisać.
 
Do góry