reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

Przepraszam ale nie jestem w najlepszej formie psychicznej ... @ wciąż nie mam i podejrzewam ze przyjdzie w ten sam dzień co miesiąc temu ... test zrobię w piątek rano jak jeszcze się nie zjawi bo po południu mam wizytę u lekarza taki zbieg okoliczności miesiąc temu się umówiłam na kontrol serca ... i niestety ale będę rezygnować ze staran to wszystko mnie przerasta ... poprostu będę musiała wrócić do antydepresantów bo sobie nie radzę [emoji22][emoji22][emoji22]...
Czułam Lilly ,że coś nie tak .Może za szybko odstawulas? Ja odstawialam od czerwca do września.Problem mi znany powodzenia
 
reklama
Czułam Lilly ,że coś nie tak .Może za szybko odstawulas? Ja odstawialam od czerwca do września.Problem mi znany powodzenia

Wszystko możliwe ....aczkolwiek miałam cel wiec jakoś dawałam radę ... ale ciagłe porażki to nie dla mnie ... słaba psychika niestety
 
Witam Was wszystkie. Dziewczyny mam problem bo nie mogę za jasnego diabła was zapamiętać tyle Was tutaj jest. Myli mi się która jest już w ciąży a która się stara ..pozdrawiam
Lilly Mająmaja z znadziejami ,kasiula,brumba kurcze chciałam zabłysnąć i napisać ,które się starają,a ananuelle i krecik .Teraz nie wiem czy wszystkie .Jeszcze jest Diddy która będzie się starać.Reszta to ciężarne.Chyba ,że gdzieś się pomylilam
 
Co nie zmienia faktu ze kibicuje Wam wszystkim dziewczyny i będę trzymać za Was kciuki [emoji1307][emoji8]
 
Wszystko możliwe ....aczkolwiek miałam cel wiec jakoś dawałam radę ... ale ciagłe porażki to nie dla mnie ... słaba psychika niestety
Kurczę wlasnie my w tobie nie jesteśmy i ty musisz wiedzieć co dla Ciebie jest najlepsze.Hej ,ale są też jakieś tabletki ,które można brać .Nie wiem jak z pierwszym trymestrem.Jest też forum o nazwie ciężarówki z nerwicą wejdź ,poczytaj może Ci to coś pomoże,zrozumieć pewne rzeczy.
 
Widzisz u mnie działa to zupełnie odwrotnie ... dlatego potrzebuje wrócić do leków [emoji22]
Lilly a może po prostu porozmawiaj z lekarzem o jakiś słabszych lekach ktore nie będą szkodliwe a pomoga Tobie .Tak mi Ciebie żal że jesteś smutna bo to Ty zawsze wszystkich wspierasz i pocieszasz ..zawsze umiesz powiedziec coś co rozbawi do łez (jak ostatnio do mnie)może pomysł ze nie jesteś sama z tym problem ze sa tutaj inne dziewczyny w takiej sytuacji jak Ty .Albo spróbuj porozmawiać z psychologiem ,,całym sercem jestem z Tobą
 
Widzisz u mnie działa to zupełnie odwrotnie ... dlatego potrzebuje wrócić do leków [emoji22]
@Lilly40 kochana zrobisz co będziesz uważała za słuszne ,pamiętaj jednak , że nie jesteś sama ,My tu jesteśmy z Tobą i w razie potrzeby wesprzemy , podtrzymamy na duchu...tak samo tak Ty zawsze wspierasz nas i motywujesz do działania
 
Lilly Mająmaja z znadziejami ,kasiula,brumba kurcze chciałam zabłysnąć i napisać ,które się starają,a ananuelle i krecik .Teraz nie wiem czy wszystkie .Jeszcze jest Diddy która będzie się starać.Reszta to ciężarne.Chyba ,że gdzieś się pomylilam
Muszę chyba wziąć kartkę i zapisywać bo inaczej nie dam rady .
 
reklama
Teraz z innej beczki dziewczyny zaciazone .Jak tak się czyta i chce się być za dużo mądrym,to przeważnie jest ,iż na badaniach prenatalnych robi się te różne pomiarpomiary i jest coś takiego jak nt chyba norma jest do 3 jak Wam to wychodzi
 
Do góry