reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Kochane moje Dziewczyny. Nie odzywam się bo zupełnie nie mam głowy i czasu. Nie czytam też za dużo ale jestem z Wami. Trzymam kciuki za staraczki i mocno wspieram Cię Mag
Córka mojej serdecznej przyjaciółki miała wypadek samochodowy i jest w stanie ciężkim od tygodnia w szpitalu. Dziewczyna za miesiac konczy 18 lat, piękna i mądra. Chłopak z którym jechała zginął na miejscu.Wspieram rodzicow jak mogę modlitwą, obecnością- to ich jedyne dziecko. Wiele mszy odbywa się w intencji cudu powrotu do zdrowia dla Alicji. Wierzymy że tak będzie.
W tej sytuacji ciężko znaleźć czas ale bede troche zaglądać, starajcie się dzielnie- kibicuję i czekam na wysyp dobrych wieści.:-) :)
Wiem ,o czym piszesz ja to przerabialam w bliskiej rodzinie. Zdrowia dla Alicji
 
reklama
Ja wiem ale nie mogę powiedzieć
emoji12.png
... jak będzie chciała to sama napisze .... ale jest z nią wszystko w porządku
emoji6.png
 
reklama
Witajcie.Mam na imię Ania.42 lata i wszystko wskazuje na to że po raz kolejny będę mamą.Jestem trochę przerażona i zaskoczona .Czy przyjmiecie mnie do swego grona?
Witaj niespodzianka znajdziesz tutaj rady i wsparcie ja mam43 lata troje dzieci córkę pełnoletnią i dwóch chłopców w wieku dwóch i pół i czterech i pół też radzę się tutaj dziewczyn bo chciał a bym jeszcze dziewczynkę Ale też mam obawy pół i co wczoraj poszłam na całość zobaczymy jak to będzie .Musisz zacząć się cieszyć ciąża nie wolno Ci się dolowac .Zmienisz zdanie jak poznasz dziewczyny ,pozdrawiam .Jesteś już pewna?
 
Do góry