reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Mój mąż ma jeden odlew wg, którego poczyna synow. Wszyscy to jego kserokopie. Później zmieniają im się buzki ale przy narodzinach wyglądają jak blizniacy. [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Patrząc po Antosiu Twój mąż to przystojniak :)
No u mnie z pierwszym to samo - wykapany Tatuś . mam jednak nadzieję , że tym razem będzie troszkę więcej ze mnie :).
Trzymajcie się zdrowo
 
Przedstawiam Wam mojego synusia Antosia.[emoji7]
1517756048-35979d91c809d680-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Chrząszczyk gratulacje:) Młody jest prześliczny, dużo zdrówka dla Ciebie i Antosia:)

Ja niestety od wczoraj mocno przeziębiona, temperatura podwyższona i ledwo kontaktuję :(
 
Dziewczyny okres mi się spóźnia...mam non stop bóle brzucha i jajników. Testy wychodzą z cieniem drugiej kreski. Kupiłam test bardziej czuły elektroniczny i negatywny..zaczynam się denerwować

Maggy, to dobry znak :) mnie też bolały jajniki jak spóźniał mi się okres i zaszłam w ciążę i dużo dziewczyn tak ma z tymi jajnikami. Jedź jutro na badanie krwi
 
@Chrząszczyk 1 gratuluję kochana, cudownie, że wszystko się tak dobrze udało!

@Anika076 to już 8 tc, a może dopiero... jeszcze trochę przede mną, chociaż już zaczęłam rosnąć, chyba wiecie dziewczyny o czym mówię... miałam mdłości na początku, teraz troszkę rano, ale podczas poprzednich ciąż miałam dużo gorzej... ja serio zaczynam myśleć, że jestem małolatą z liceum, a nie kobieta przed 50... dziś znów bawimy się z partnerem w nianię, tym razem u drugiej córki, on jest zachwycony przebywaniem z małymi dziećmi i znów przebąkuje coś, że musimy pomyśleć o rodzeństwie, najchętniej to by mi wepchał do brzucha jeszcze jedna fasolkę... no cóż, niech próbuje... :)

Super, że tak dobrze się czujesz:) Ja miałam mdłości do 5 miesiąca , a w 3 i 4 miesiącu tak silne, że nie mogłam normalnie funkcjonować. A co do Twojego wieku to nie ważna jest metryka ale to na ile lat się czujesz, ile masz siły i energii , a tego widać Ci nie brakuje i tak trzymaj. Twój wiek biologiczny jest znacznie niższy niż wskazuje metryka ;)
 
reklama
Do góry