reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dokladnie biorac pod uwage ze ona przez pierwsze 10-15 minut musiala sie oswoic , to byla to kompletna strata czasu, a ze jeszcze zaczynalo sie o 9:15 to musialam ja o 8:30 budzic bo ona lubi sobie do 10 spac.
 
reklama
Oj Zoyka ..... jako nieproszony podczytywacz serdecznie pozdrawiam:-D.

Końca nie widać mojego remontu. Pokoje dla dzieci zrobione, meble kupione zaczyna jakoś wyglądać;-). Dwa tygodnie bez telewizji i neta rozpierducha totalna nie nastraja do pisania na forum...
U nas szkolny kryzys nr 1 młoda rozpaczałała cały dzień..... córka to ambitny egzemplarz... ale nie idą za tym zdolności:-(
Kłaczku w ogrodzie mam jeżyny bezkolcowe-fantastyczna sprawa-nigdy tyle nie zjadłam co tego lata.
Serdecznie pozdrawiam
 
hejka

ewe - to Wy taki konkretny remont robicie. Z jednej strony zazdroszczę, lubię zmiany, ale z drugiej strony - przy moich alergiach na wszelkie zapylenie, a zwłaszcza na kurz.... uuuu czarno bym to widziała. Trzymam kciuki za szybkie zakończenie i zadowolenie z efektu końcowego.

irka, Verita - u nas już rok szkolny rozpoczęty, mój młody mówi po swojemu, dużo, ale po swojemu. Jest bardzo bystry, ale opowiada swoimi słowami. Wiecie nasze dzieciaki mieszkają za granicą, słyszą na co dzień mieszane języki, może tez tu tkwi problem, że jeszcze płynnie nie mówią, a może po prostu taka ich uroda, że potrzebują więcej czasu.

Kłaczku - jednym słowem masz bohatera w swoim domu, który wielokrotnie Cię uratował - doceń to!!!! A tam, że kolce... jego nie bolało.
 
Kinga no coz pewna osoba czuje sie niedowartosciowana w domu to sobie stworzyla nowe forum na ktorym jest teraz moderatorem i tym sposobem podbudowala swoja niska samoocene. Zniszczyla to co tu bylo, ale to sie nie liczy.

Irka pojechałaś po bandzie, chyba lekka przesada i kompletne niezrozumienie tematu:no:
 
Irka, Verita, jesli chodzi o rozwoj mowy, to Bardzo Madrzy Specjalisci twierdza, ze dzieci ktore maja inny jezyk w domu, a inny poza nim, czesto maja opozniony rozwoj mowy. Ma to swoj sens, wszak dziecko uczy sie mowy nie tylko od rodzicow czy z TV. "Miksowanie" jest normalne - dla naszych maluchow oba jezyki beda naturalne, wiec poki nie zaczna ich odrozniac, beda sie nimi poslugiwac zamiennie.
Zoyka... Przegladnij watek moze i odswiez sobie pamiec. Bywalo ostro.
Karol ostatnio mi powiedzial zebym na niego nie krzyczala po polsku. :-D Hmmm... Musialam mu uswiadomic, ze nikt go nie opieprzy w ojczystym jezyku, tylko matka i ojciec, ale tez zastanawiam sie skad on takie teksty bierze.
 
Ostatnia edycja:
Irka właśnie między innymi przez takie słowa jak wyżej zacytowała Majuska (Twoje słowa )przeniosłyśmy się na watek zamknięty.

Znamy się z Dziewczynami z tego wątku prawie 4 lata i żadna nigdy żadnej nie napisała w takim klimacie jak Ty teraz ( to co zacytowała Majuska).

Ten wątek słynął z tego,ze nie było tutaj konfliktów. Niestety do teraz. Wkurzyłam się niemiłosiernie.

Zoyka
czytam ten watek juz od ponad 3 lat, wiec nie czaruj ze tu tylko sama sielanka byla . Nie chce mi sie szukac, ale Ollena czesto byla przez was traktowana w duzo gorszy sposob.
Co do Twojej osoby- nie pisalam po nicku , ale jak to mowia uderz w stol a nozyce sie odezaw. Tyle z mojej strony.
Majuska1 do pojechania po bandzie to bylo jeszcze daleko, czy przesada nie sadze , stwierdzenie faktow.
 
Ostatnia edycja:
A teraz o ile pozwolicie wracamy do swojego pisania o pogodzie i innych bzdurach.

U nas kolejny piekny dzien lata, dzieciaki na dworze korzystaja ze sloneczka. Ja mam jeszcze z 2 tyg wolnego to sobie leniu****e. Powiem wam ze nie wiem jak wroce do pracy, nie wyobrazam sobie tego.

katrina115 moja mloda to nawet po swojemu za bardzo nie mowila, balam sie czy wszystko jest ok.

Pochwale sie ze maz w koncu sie ruszyl, zmienilismy tapete na korytarzu, w kuchni i ......
:szok: wkoncu wytapetowl po 2,5 latach mala ubikacje. :-D
 
Irka wspaniałomyślnie pozwalam :-) ...i nie zamierzam brać dłużej udziału w tej żenującej dyskusji, ale pamiętaj, żeby brać się do takiej oceny osób i sytuacji to na prawdę wypadałoby bardziej przyłożyć się do poznania faktów
 
reklama
Do góry