reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Kinga no coz pewna osoba czuje sie niedowartosciowana w domu to sobie stworzyla nowe forum na ktorym jest teraz moderatorem i tym sposobem podbudowala swoja niska samoocene. Zniszczyla to co tu bylo, ale to sie nie liczy.

Witajcie kobietki, juz niedlugo nowy rok szkolny sie zacznie , nie macie nawet pojecia jak sie ciesze. Odliczam dni do 8 wrzesnia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak fajnie usłyszeć ze mój czas to dobry na rodzicielstwo tego jedank nie zrozumieją inne osoby :-)
Widzę że weszłam w jakiś konflikt :-( niechcący
Dziś przyjeżdża mój syn i też szkołę zacznie od 8 września :-D
 
Verita poprostu to forum tetnilo zyciem, bylo kilka naprawde fajnych babek ktore bosko potrafily opisywac codzienne sprawy, wywolujac tym usmiech na twarzy, niestety to sie skonczylo z momentem utworzenia forum zamknietego.

Olivia zaczela szkole juz 1, ale ona zaczela college w tym roku. Reszta idzie 8, najmlodsza nie moze sie juz doczekac, a pozostale 2 rozpaczaja.
 
Rozumiem. Może zamknąć zamknięty i utworzyć nowy z osobami które chcecie wiedzieć.
Mój syn też do collegu juz drugi rok idzie.
Starsza córa coś kaszle w nocy wymiotowala lekarz nic nie widzi ani słyszy i czekamy
 
Zdrowka dla corki.
U nas piekna pogoda , lata ciag dalszy, dziewczyny korzystaja z pogody i spedzaja cale dnie na dworze. Phoebe w kocu cos wiecej probuje mowic, nawet tworzy zdnia z 3 wyrazow, nie sa one jeszcze w pelni poprawne , ale to duzy postep. Na cale szczescie ma jeszcze jeden rok w nursery wiec moze dogoni rowiesnikow.
 
Dziękuję
Nasza tez za dużo nie mowi ale zauważyłam problem ze miesza języki. Mówi do nas common albo bye a zaraz wola psa chodź tu i pomimo ze w domu tylko polski to na zajęciach dużo łapie.
Irka chodzisz z mala na play grupy?
 
No nasz polskiego to wogole prawie nie uzywa, 98% tego co mowi jest w jezyku angielskim. Ona chodzi na te darmowe 15h w tygodniu co sie naleza jak dziecko ukonczy 3 rok zycia. U nas akurat mieli miejsce i chodzi codziennie po 3h. Problem polegal na tym ze ona wogole nie chciala mowic, ani po polsku ani po angielsku, nie chciala nawet powtarzac wyrazow, teraz jest juz duzo lepiej, ale sporo jeszcze i tak brakuje. Teraz chodzilysmy na terapie, ale to dla mnie jakis zart aby dziecko mialo 4 sesje (raz w tygodniu) po 30 minut . No i teraz niby maja kontynuowac to w szkole.
 
Starsze dwie corki tez mialy dodatkowy angielski jak przyjechaly i naprawde nie moglam narzekac. Olga zaczynala szkole noralnie wiec nie miala dodatkowych lekcji tylko uczyla sie na bierzaco. Najmlodsza urodzila sie tu i problem byl bo ona wcale nie chciala mowic, ani powtarzac wyrazow, nie mialo to znaczenia czy byl to jezyk angielski czy polski. Niedlugo skonczy 4 lata, a w mowie moze jest na poziomie 18-24 miesiace, dodam ze rozumie wszystko w jezyku angielskim i polski.
 
reklama
Do góry