reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

Tylko w mojej zepsuł się dźwięk niestety. Rzeczywiście, poszumieć by mogło :) I nie wiem kto naprawia, nawet próbowałam szukać. Ale co tam, będzie płyt dzidziak słuchał i mojego śpiewania :)
 
reklama
A jaka to ta karuzelka bo ja dostałam fisher price taką z rybkami ale na razie brak baterii i nie wiem czy działa.
 
Dwie rybki i jeden mały głód (krabika widać gdzieś wcieło albo ten głód go załatwił.) Lampka jest jakieś takie coś i jakis przycisk na muzyczki ale baterii brak .Mój M stwierdził,że na razie za wcześniej by kupować baterie.Gdyby nie działała to mam jeszcze taką z ikea zawieszkę i taką nakręcaną z misiami.
 
Witaj Sandy miło gościć kolejną przyszłą mamę :-D
Florka popieram, żadnych karuzelek... żadnego plastiku wiszącego nad głową i na dodatek wydającego z siebie dźwięki:))
Basiu ja uwielbiam Wszystko czerwone i Całe zdanie nieboszczyka z Chmielewskiej. Jedne z nielicznych książek, przy których wyję w głos i wracam czesto do tej lektury.
Teraz wypełzłam z wanny a w wannie Kapłanki ciąg dalszy uskuteczniałam.:-D Lubię poleżeć w ciepłej wodzie. Nie wiem jak na Was, ale na mój krzyż taki masaż w pianie działa obłędnie relaksująco... zapominam o własnym ciężarze, bólach kręgosłupa i stóp. Poza tym Panna Wanda wyraźnie lubi moczyć się ze mną bo przestaje kopać moje wnętrzności i zasypia od razu :-D
 
Ooo to ja sobie radzę z wanną i gramoleniem z niej :))) nawet nie potrzebuję pomocy męża :-D a te chwile w ciepłej wodzie są bezcenne :))
 
klaczku zdrowka dla Was!!
Majuska jaki post po porodzie?! Ja 2 tyg PO juz molestowalam mm, bo wytrzymac nie moglam a przyznam ze bylo wtedy najlepiej, tak jakbym tam jakies dodatkowe nerwy miala;-)))
 
My w wannie mamy kran z boku a nie na szczycie, no i ten kran był dla mnie bardzo pomocny przy wychodzeniu z wanny. Taki uchwyt dla ciężarnych :)
Aniu, te rybki dla nas są zbawienne, bo Karolinka jest w stanie przez jakiś czas zająć się patrzeniem na nie, kiedy się poruszają. I ten szum jest przyjemny, może pomóc przy zasypianiu. A czytałaś jakieś nowe książki Chmielewskiej? Jeżeli tak, podobają Ci się?
Azula, zabiłaś mnie :-D Zanim doszłam do tego, że karuzelkę pewnie dostaliście i ten głód to maskotka to miałam przez chwilę myślenice - co za głód zamordował krabika:-D
 
reklama
Jest jeszcze coś lepszego .Basen CHwila sauny parowej (do suchej już teraz nie chodzę) i jakuzi.Ale na razie nie jadę bo koleżanka nie ma na razie czasu .Pieniędzy mam nie za wiele mój M nie przepada i mówi ,że dla oszczędności mam z koleżanką jeździć.Szkoda bo tak mi się zamarzyło ,a sama to się boję jechać.
 
Do góry