reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Jestem za [emoji106]
Ja też za, więcej swobody i bezpieczniej .
@kawoszka powtórzę się ale faktycznie pięknie wyglądacie i po Twoim ględzeniu o nadwadze też inaczej sobie Ciebie wyobrażałam [emoji6]a tu taka gwiazda
Co do prezentów to ja byłam zachwycona pieknymi ciuszkami pomimo że swoich miałam dużo, tylko już większe takie od 68, fajne zabawki, mata edukacyjna,pozytywki hustawka elektryczna . Dostałam też dużo pieluch i kosmetyków Emolium bo takich używany ale z tego byłam mniej zadowolona bo to i tak bym kupiła a nad innym rzeczami to już się zastanawiasz czy potrzebne.
 
reklama
Cześć Dziewczyny mam pytanko czy któraś z Was szczepiła się lub będzie się szczepić przeciw covid?
My dziś dostaliśmy termin szczepienia.
Mój mąż jest zarejestrowany. Ale to jeszcze odległy czas na termin szczepienia. Moja mama się szczepiła. Jest już 2 miesiące po drugiej dawce. Szczepiona była Pfizerem.
 
Cześć Dziewczyny mam pytanko czy któraś z Was szczepiła się lub będzie się szczepić przeciw covid?
My dziś dostaliśmy termin szczepienia.
Ja mam jeszcze chwile na myslenie ale coraz bardziej jestem na tak, patrzac na efekty uk czy izraela. Tylko chyba pasowal by mi 1 dawkowy jonson a kto wie jakie afery z nim beda 😂
Znam duzo zaszczepionych osob. Znajomi, sasiedzi , rodzina, wszyscy zyja i maja sie dobrze, u kilku byla goraczka dzien czy dwa i oslabienie ... podobnie jak u dzieci po szczepieniach.
 
Ja też będę się szczepić tylko jeszcze nie teraz, już chorowałam więc myślę że na razie mam przeciwciała, poza tym nie wiem jak z karmieniem. Moje 2siostry zaszczepone, jedna Astrą miała 2 dni objawy grypopodobne, druga Phizer bez odczynów. Obydwie chorowały w październiku. Jutro szczepią się rodzice .
 
reklama
Ja caly czas sie sklaniam ku temu, zeby sie zaszczepic jednak. Mam male dziecko domu I boje sie, że jak sie zaraze to moze byc gorzej... I że ich zostawie samych...
Wlasnie ja sie boje, ze ktos z nas bedzie potrzebowal hospitalizacji i bedzie sam ... nie wyobrazam sobie zostawic dziecka. Poza tym niepewnosc jak bysmy to przeszli tez przeraza. Nie jeden stary i chory znosnie przechodzi a inny mlody i zdrowy i masakra .... no i ta cala sytuacja, jakos te pandemie trzeba zakonczyc.
 
Do góry