reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Hej Dziewczyny. Napisalam juz jeden post, ale sie nie wyswietlil- chyba przez nerwy nie wiem co robie Bylam dzisiaj w klinice invitro i pan doktor mnie zalamal. Stwierdzil,ze mam endometrioze. Mam cyste na jajniku i podobno weszlam juz w okres menopauzy 😣 i szanse sa niewielkie, wogole stwierdzil,ze szkoda pieniedzy. Czy znacie szczesliwe historie podobne do moich? Mam 42.5.
Warto zasięgnąć innej opinii. Ja też miałam endometrioze, polipy, torbiele, laparoskopia za mną no i się udało w końcu. Obecnie 16 tydzień. 41 lat. A badanie rezerwy jajników było? Na jakiej podstawie stwierdził że zaczyna się menopauza?
 
Warto zasięgnąć innej opinii. Ja też miałam endometrioze, polipy, torbiele, laparoskopia za mną no i się udało w końcu. Obecnie 16 tydzień. 41 lat. A badanie rezerwy jajników było? Na jakiej podstawie stwierdził że zaczyna się menopauza?
No wlasnie nie wiem na jakiej. Mam skape miesiaczki od jakiegos czasu i chyba na tej podstawie 😔 Wycieli Tobie torbiel? Ja nie wiem co robic z ewentualnym zabiegiem, bo lekarze mowia,ze rezerwa jajnikowa moze byc mocno nadwyrezona po zabiegu a mam prawie 43 Lata 😕
 
No wlasnie nie wiem na jakiej. Mam skape miesiaczki od jakiegos czasu i chyba na tej podstawie 😔 Wycieli Tobie torbiel? Ja nie wiem co robic z ewentualnym zabiegiem, bo lekarze mowia,ze rezerwa jajnikowa moze byc mocno nadwyrezona po zabiegu a mam prawie 43 Lata 😕
Ja miałam wycinaną torbiel 4 lata temu, więc sporo wcześniej zanim zaczęłam się starać o dzieciaczka. Z tym że po operacji miałam kolejne torbiele , nawet cztery. Założyłam wtedy wkładkę mirena i jak ręką odjął. Torbiele zniknęły i było " czysto" wtedy dostałam zielone światło żeby działać. Pierwsza ciąża biochemiczna, potem poronienie w 10 tygodniu i teraz jest trzeci raz.
Nie poddawaj się póki co... Koniecznie to skonsultuj. Z jakiego jesteś miasta? Może będę mogła Ci kogoś polecić...
 
Lina78 ja tu pisałam wcześniej u mnie 15 lat temu stwierdzona wygasająca czynność jajników wysokie Fsh i nieskie AMH. Usg, histeroskopia, kariotypy ok. Torbiele. Niedomaga fazy lutealnej,, kiepskie nasienie i wyrok tylko in vitro. Przeszłam 3 kliniki niepłodności. W sumie podchodziłam 4 razy Plus 2 razy criotransfery, a wyniki kiepskie mało komórek kiepskiej jakości a było to 10-15lat temu. Mam dwójkę dzieci, c.b. I poronienie za sobą. A teraz po 17 latach jestem po raz pierwszy w zupełnie naturalnej ciąży bez leków i wspomagania.
Życzę powodzenia😘 i trafienia na sensownych lekarzy.👍
 
reklama
Do góry