reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Aj Kochana moze tym razem sie uda? trzymam kciuukasy :)
A ja na bromku od kilku dni i mam taka jazde ze do auta wsiasc nie moge....rano na wymioty mi sie zbiera,brzuch boli...niby biore 1/4 tabletki na noc a tak na mnie dziala...ale nic poswiece sie bo mi bardzo zalezy :)

Ja miałam inne leki PRL dzięki za kciuki trochę wątpię moj lekarz chce mnie skierować do lekarza od niepłodności i tu nie wiem czy iść ja już tak olewajaco do tego podchodzę z noga nadal się bujam wczoraj druty byłam wyciągać na żywca trochę boli mnie tam wszystko i jeszcze miesiąc w ortezie mam być [emoji17]a tu zaraz szkoła dużo teraz w głowie innych spraw mam[emoji4]buziaki kochana [emoji8][emoji8]
 
reklama
Do góry