reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Przykro mi. Az nie wiem co powiedziec bo pewnie to i tak nic nie da. A do pracy isc nie musisz
No cóż tak czasem bywa. Nie na wszystko mamy wpływ :(. Najgorsze teraz to czekanie. Dziś i wczoraj robiłam wszystko co zakazane (prawie bo alkoholu i leków nie tknęłam, gdzieś tam tli się jakaś głupia nadzieja malutka jeszcze, że może): tzn myłam okna, jeździłam na rowerze, targałam ciężary..... i nic. Nie chce się ze na rozstawać aniołek :(. Jutro może zrobię bhcg tak dla siebie. Bo niestety objawów ciąży już nie czuję, piersi mnie nie bolą i zmęczenie minęło.... Jak tu jutro iść do pracy..... :(
 
reklama
Dziewczyny, ja już po połówkowym. Wszystko jest super,no i będzie chłopak.Pani doktor chciała zrobić nam zdjęcie buźki, ale co najechała na buzię to on ręką usta zasłaniał.Wiecie,że dzieci mam już duże i jestem babcią, ale mój 22 letni syn cieszył się jak małe dziecko, że będzie miał brata. Dziewczyny miały nadzieję na siostrę, bo chciały dać mi ubranka. Ale cieszą się że zdrowy chłopak.
To świetnie, że wszystko w porządku.:-) :)
 
Ale mam dziś lenia nic mi się nie chce.Boże gdzie mój wigor .Jaanu Ty który tydzień ?Zoja a Ty jak?Brumba waleczna kobieto mozesz cgodzic wiecej ?Kto j eszcze a Johanna ,ale to poczatek to nie ma tak zle Chyba zadnej nie ominelam.Kasiulek juz po szczesciara
Mnie lepiej się oddycha i mogę wiecej zrobić ale dobijają mnie upały... mnie która kocha lato :-) :) nie sądziłam że można się tak czuć w gorace dni...
 
Cześć Dziewczyny, u mnie słabo. W piątek dowiedzieliśmy się że serduszko przestało bić. :( jesteśmy smutni i zdezorientowani. Nigdy nie byłam w takiej sytuacji... wyniki wszystkie wzorowe.
Teraz czekamy....aż samo zdecyduje się opuścić brzuszek
Ojej tak mi przykro... znam ten ból.. przytulam.. trzymaj się. Mam nadzieję, że nie będzie potrzeby interwencji medycznej..
 
Ostatnia edycja:
:-) :)
jaaaa twoja ciaza juz na koncowce zaraz bedziesz tulic swojego maluszka :)
cudnie :) jak sobie radzisz w te upaly ?
Tak, jak ten czas teraz leci- jak szalony.:-) :) Te pierwsze tygodnie tak powoli a teraz sama nie wiem kiedy.. i coraz bliżej porodu..
Upały całe życie uwielbiałam a teraz męczę się okropnie.. do 30 stopno jest ok ale powyżej- duszę się..
 
Salsa dziekuje za info :) Ja dzisiaj z wynikami do lekarza...poza tym jajniki moje szaleja,wiec usg pokaze co tam z nimi ...mam tylko cicha nadzieje ze cos z tego bedzie :)
 
reklama
Do góry