reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Cześć Dziewczyny, u mnie słabo. W piątek dowiedzieliśmy się że serduszko przestało bić. :( jesteśmy smutni i zdezorientowani. Nigdy nie byłam w takiej sytuacji... wyniki wszystkie wzorowe.
Teraz czekamy....aż samo zdecyduje się opuścić brzuszek
 
No cóż tak czasem bywa. Nie na wszystko mamy wpływ :(. Najgorsze teraz to czekanie. Dziś i wczoraj robiłam wszystko co zakazane (prawie bo alkoholu i leków nie tknęłam, gdzieś tam tli się jakaś głupia nadzieja malutka jeszcze, że może): tzn myłam okna, jeździłam na rowerze, targałam ciężary..... i nic. Nie chce się ze na rozstawać aniołek :(. Jutro może zrobię bhcg tak dla siebie. Bo niestety objawów ciąży już nie czuję, piersi mnie nie bolą i zmęczenie minęło.... Jak tu jutro iść do pracy..... :(
 
Witaj :)
Kochane a ja od wczoraj w Pl. na wakacjach :)i kolejna szansa na badania normalne w naszym kraju.
Mam pytanie czy jest tutaj osóbka z Poznania? która mogla by polecic mi dobrego gina w poznaniu?
Hej. Na wyjezdzie jak jestem w Pz to do niego chodzę
Screenshot_20190630-211605_Chrome.jpeg
 
Ja we wtorek robie NIFTY pro. To bedzie 12 tydzień
Też chętnie bym skorzystała z rady o doktora i szpital w Łodzi, bo na razie nikt mnie nie prowadzi, sama robię badania. A co myślicie o tych testach genetycznych typu Nifty. Robiłyście? W którym tygodniu?
 
reklama
Mialam dokladnie to samo. Czulam sie niewydolną staruszką [emoji23][emoji23][emoji23] ale juz mam 12 tydz i troche przechodzi. Bo zeszly miesiac zasypialam wszedzie gdzie sie na chwile chociaz zatrzymałam.
W dniu pierwszej wizyty jeszcze nim dotarlam.do ginka to zrobilam sobie do bety: kwas foliowy zelazo progesteron i cos tam jeszcze.
Dziewczyny jestem w 8 tygodniu, niby nic mi nie dolega, ale nie mogę zapanować nad sennoscią. Jakaś masakra. Przez to zaczynam dramatyzować że jestem już stara i niepodołam. Normalnie mnie odcina. A koło 16tej to jest taka walka wewnętrzna samej ze sobą żeby nie zasnąć, że mogłabym nawet na środku autostrady i nic by mi nie przeszkadzało. Współczuję tym bardziej zaawansowanym w te upały. Idę w piątek do gina. Czy do tego 10 tygodnia to jakieś badania warto wykonać dodatkowo niż oni w standardzie zapisują?
 
Do góry