reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Jeny tez bym tak chciała już zobaczyć te dwie kreski a to takie odległe :(
Magda dopiero doczytalam. Masakra z ta noga wspolczuje i zycze zeby sie dobrzs wszystko zroslo

Ja tez niestety beta negatywna jak myslalam. Szkoda mi bardzo w przyszłym cyklu w okolicach owu wyjezdzam bez malza wiec srednio ze staraniami.
 
reklama
[emoji8]nie czuje sie ciazowo zupelnie. Nie sadze ze za wczesnie do tego progesteron baardzo niski 8.5ng . Takze to jeszcze nie teraz.
Swoja droga ty tez tego dnia mialas bete wiec przyganial kociol garnkowi [emoji41]
:) ja miałam 6 dpo liczyłam dziś ale tez nie czuje ciąży bo boli noga haha coś dziwne cycki mam ale to tez przed@ plus pocę się ogólnie się nie pocę ale to tez osłabienie brzuch nie boli a wiesz nie nasłuchuje i nie myśle chciałam sprawdzić progesteron a tu noga pokrzyżowała i co plany na bok chyba ze na misjonarza :) do 6.07 mam ta orteze mieć wiec lipa. A ty bierzesz jakiś progesteron?ja teraz jakoś zapominałam o nim dziś mi się skończyły oby tylko w terminie była @.
 
reklama
Do góry