reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Raczej nie nadawał się na chlopca i teoretycznie to powinno nam się udać ale niestety. Przygotowaliśmy się już trochę wcześniej. Zmieniliśmy dietę itd. Wydaje mi się, że mój mąż raczej tylko chłopców potrafi zmajstrować. U niego w rodzinie ojciec ma synów, brat tez samych synów.
No tak....z genetyką się nie wygra....
 
reklama
Raczej nie nadawał się na chlopca i teoretycznie to powinno nam się udać ale niestety. Przygotowaliśmy się już trochę wcześniej. Zmieniliśmy dietę itd. Wydaje mi się, że mój mąż raczej tylko chłopców potrafi zmajstrować. U niego w rodzinie ojciec ma synów, brat tez samych synów.
Zmajstrowanie malca w 6dc, fiu fiu :) Nieźle :)
Dokładnie tak jak u nas...to może teoria z Babycomp jest prawdziwa? Chłopak przed owu...
Gdybym to wiedziała, to próbowałabym przed owu ;)
 
Tak, tak do dupy, nic ująć i nic dodać. My celowalismy w dziewczynę, tyle staran wg zalecanych wskazowek itp i co???? kolejny chłopak. Wcześniejszy czyli nasz sredniak zaskoczył nas, bo zmajstrowalismy go dzień po zakończonej miesiaczce[emoji23]czyli u mnie 6 dc[emoji23][emoji23][emoji23]mąż do tej pory się śmieje, że burza go przywiała.
Tak w ogóle część dziewczynki...długo mnie nie było więc zajrzałam z ciekawości żeby zobaczyć co u Was i czy coś tam komuś nowego przywiało[emoji38]
No nie bylo Cie nieladnie
 
Tak, tak do dupy, nic ująć i nic dodać. My celowalismy w dziewczynę, tyle staran wg zalecanych wskazowek itp i co???? kolejny chłopak. Wcześniejszy czyli nasz sredniak zaskoczył nas, bo zmajstrowalismy go dzień po zakończonej miesiaczce[emoji23]czyli u mnie 6 dc[emoji23][emoji23][emoji23]mąż do tej pory się śmieje, że burza go przywiała.
Tak w ogóle część dziewczynki...długo mnie nie było więc zajrzałam z ciekawości żeby zobaczyć co u Was i czy coś tam komuś nowego przywiało[emoji38]
Witaj Chrząszczyku, co u Ciebie? Miło że zagladasz do nas.:-) :)
 
W sumie to nie wiem czy to tak nieźle, bo dzieci więcej nie planujemy nie mogę zabezpieczać się hormonalne wiec jak okres się spóźnia to chodzę po kątach w stresie. Przed ciaza miałam przez jakiś czas krótkie cykle. Po porodzie znowu wróciłam do 28 dniowych.
Zmajstrowanie malca w 6dc, fiu fiu :) Nieźle :)

Gdybym to wiedziała, to próbowałabym przed owu ;)
 
U nas wszystko ok. Czerpalismy siłę i wigor z ostatnio dostarczanych przez krótki czas promieni słonecznych. Niestety znowu nastał chłód i siedzimy w domku. Antkowi wychodzi zabek juz zresztą dziewiąty ale przechodzi to ok, bo i zęba zauważyłam przypadkiem podczas kąpieli jak darł się w niebogłosy. Kąpię juz małego w kabinie, pożegnalismy się z wanienką i stelażem.
Pozdrawiam.
Witaj Chrząszczyku, co u Ciebie? Miło że zagladasz do nas.:-) :)
 
reklama
Zauwazylyysmy tylko juz sie stresujemy badanuami
Maja jeszcze 2 dni i zobaczysz będzie wszystko w porządku ,może już Ci powie kto tam mieszka :)mi na 80% już na pierwszych prenatalnych stwierdził że córa ;)chociaz Ty o ile dobrze pamiętam masz syna i córkę ?więc raczej Ci wszystko jedno ,zresztą ważne żeby zdrowe było i donosić ,ja się szybko przedstawiłam i cieszę się że kolejna córa będzie ,dziecko to dziecko nieważne co ma między nogami ;)
 
Do góry