reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ja już kompletnie zgłupiałam... Powinnaś mieć chłopaka, tak ? Przynajmniej wg wszelkich znanych teorii! A brumba powinna mieć dziewczynkę! Czyżby to znaczyło że wszystkie teorie, zarówno te naukowe jak i ludowe były do dupy????
Tak, tak do dupy, nic ująć i nic dodać. My celowalismy w dziewczynę, tyle staran wg zalecanych wskazowek itp i co???? kolejny chłopak. Wcześniejszy czyli nasz sredniak zaskoczył nas, bo zmajstrowalismy go dzień po zakończonej miesiaczce[emoji23]czyli u mnie 6 dc[emoji23][emoji23][emoji23]mąż do tej pory się śmieje, że burza go przywiała.
Tak w ogóle część dziewczynki...długo mnie nie było więc zajrzałam z ciekawości żeby zobaczyć co u Was i czy coś tam komuś nowego przywiało[emoji38]
 
Tak, tak do dupy, nic ująć i nic dodać. My celowalismy w dziewczynę, tyle staran wg zalecanych wskazowek itp i co???? kolejny chłopak. Wcześniejszy czyli nasz sredniak zaskoczył nas, bo zmajstrowalismy go dzień po zakończonej miesiaczce[emoji23]czyli u mnie 6 dc[emoji23][emoji23][emoji23]mąż do tej pory się śmieje, że burza go przywiała.
Tak w ogóle część dziewczynki...długo mnie nie było więc zajrzałam z ciekawości żeby zobaczyć co u Was i czy coś tam komuś nowego przywiało[emoji38]
6dc??? Czyli z medycznego punktu widzenia wogóle nie powinnaś zajść w ciążę...
A teraz jaki mieliście plan na dziewczynkę? Bo chyba można go wykorzystać na chłopca
 
Tak, tak do dupy, nic ująć i nic dodać. My celowalismy w dziewczynę, tyle staran wg zalecanych wskazowek itp i co???? kolejny chłopak. Wcześniejszy czyli nasz sredniak zaskoczył nas, bo zmajstrowalismy go dzień po zakończonej miesiaczce[emoji23]czyli u mnie 6 dc[emoji23][emoji23][emoji23]mąż do tej pory się śmieje, że burza go przywiała.
Tak w ogóle część dziewczynki...długo mnie nie było więc zajrzałam z ciekawości żeby zobaczyć co u Was i czy coś tam komuś nowego przywiało[emoji38]
Chrząszczyk, ile masz lat jeśli wolno spytać ;)
 
reklama
6dc??? Czyli z medycznego punktu widzenia wogóle nie powinnaś zajść w ciążę...
A teraz jaki mieliście plan na dziewczynkę? Bo chyba można go wykorzystać na chłopca
Raczej nie nadawał się na chlopca i teoretycznie to powinno nam się udać ale niestety. Przygotowaliśmy się już trochę wcześniej. Zmieniliśmy dietę itd. Wydaje mi się, że mój mąż raczej tylko chłopców potrafi zmajstrować. U niego w rodzinie ojciec ma synów, brat tez samych synów.
 
Do góry