reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziewczyny, czy któraś była na teście Pappa? Napiszcie jak było.
Z tego co wiem Magda byla na tescie Ppapa I sie stresowala bo chyba nie wyszedl za dobrze.
My Zoja chyba mamy za duzo czasu ,bo nic tylko sie martwimy ,ja dodatkowo sie nakrexam moim ginekologiem (czy dobrze ,ze ten).Teraz wizyte mialam dwa tygodnie temu ,a nastepna za dwa tygodnie.Hmm tez nie wiem co sie tam dzieje.A my zAmiast cieszzyc sie z nowego zycia ,ktore jest w nas .To nic tylko myslimy inaczej ,powiem Wam chyba kiedya ciaze byly spokojniejsze.Spokoj brumby by nam sie mogl udzielic
 
reklama
Z tego co wiem Magda byla na tescie Ppapa I sie stresowala bo chyba nie wyszedl za dobrze.
My Zoja chyba mamy za duzo czasu ,bo nic tylko sie martwimy ,ja dodatkowo sie nakrexam moim ginekologiem (czy dobrze ,ze ten).Teraz wizyte mialam dwa tygodnie temu ,a nastepna za dwa tygodnie.Hmm tez nie wiem co sie tam dzieje.A my zAmiast cieszzyc sie z nowego zycia ,ktore jest w nas .To nic tylko myslimy inaczej ,powiem Wam chyba kiedya ciaze byly spokojniejsze.Spokoj brumby by nam sie mogl udzielic
No mi na wizycie lekarz powiedział, że usg może wyjść źle.Bo dużo razy tak jest. No dokładnie może Brumba nam wyśle trochę swojego spokoju. Mnie coś jakby w klatce piersiowej bolało. Chyba za dużo myślę i się nakręcam.
 
No mi na wizycie lekarz powiedział, że usg może wyjść źle.Bo dużo razy tak jest. No dokładnie może Brumba nam wyśle trochę swojego spokoju. Mnie coś jakby w klatce piersiowej bolało. Chyba za dużo myślę i się nakręcam.
Zoja kurcze ja tez tak mialam ,ze z nerwow rece mi mrowily .Wez zacznij jesc orzechy wloskie gryz je dosc dluhgo ,przezuwaj .Herbata z lipy z cytryna ,niejiedy melisa ,ja musze tez wziasc sir w garsc bo nic nie robie tylko siedze na telefonie.Aaa Tobie mowia ,ze ok ,a co bedzie ze mna to wielka niewiadoma .Mnie juz ordynator na wstepie skreslil ,powiedzial ,ze zarodek usafowil sie na miesniaku ,a babka ze gdzies z tylu macicy .I co mam poeiefziec czekam I sie makrecam ,teraz juz troszke mniej
 
ja rodzialam lipiec 2005
CB sierpien 2006
syn lipiec 2007
corka kwiecien 2015 (ciaza najmniej problemowa )
no i list 2018 poronienie 8tc
cb luty 2019 i teraz znowu cos nie tak

a ty te wszystkie starty mialas w ciagu ostatnich paru lat tylko ? czy wczesniej tez cos bylo nie tak ?
czy robilas badania na komorki NK ? ja mam zrobic dopiero jak mi sie cykl unormuje ... ok 27dc na czczo z rana

czy ktos ci kiedys mowil o tym ze to moze byc z powodu wieku i tego ze jajeczka moga juz byc "stare i zniszczone " ? bo mi dzisiaj babka na tym usg dowalila paroma tekstami ze w moim wieku itd ze nawet kliniki wspomagania rozrodu juz nawet nie beda chcialy ze mna rozmawiac
Ja już dwa lata temu w klinice leczenia niepłodności usłyszałam że komórki mam słabe i zdegenerowane ze względu na wiek (miałam 39 lat wtedy) i żebym rozważyła KD...
 
Dziewczyny, czy któraś była na teście Pappa? Napiszcie jak było.
Robiłam w poprzedniej ciąży -dwa lata temu. Teraz też ale nie mam jeszcze wyniku. Dwa lata temu wyszło dobrze. Ryzyko wynikające z wieku zostało obniżone przez prawidlowy wynik. Nie skierowano mnie na amniopunkcję, nie poszerzano diagnostyki. Synek zdrowy, donoszony. W tej ciąży też lekarz powiedział że jeśli USG i Pappa będzie prawidłowe to żadnych badań nie robimy.
 
Robiłam w poprzedniej ciąży -dwa lata temu. Teraz też ale nie mam jeszcze wyniku. Dwa lata temu wyszło dobrze. Ryzyko wynikające z wieku zostało obniżone przez prawidlowy wynik. Nie skierowano mnie na amniopunkcję, nie poszerzano diagnostyki. Synek zdrowy, donoszony. W tej ciąży też lekarz powiedział że jeśli USG i Pappa będzie prawidłowe to żadnych badań nie robimy.
USG mam dzisiaj.....
 
Ah my kobietki to mamy całe zycie takie nerwowe :) a to sie martwimy zeby zajsc w ciaze...pozniej zeby wszystko było ok...nastepnie zmartwienia zeby było zdrowe...pomijając inne wazne sprawy...
Ja za kilka dni koncze progesteron i juz wiem ze nic z tego nie wyszło... :(
Moj maz miał w poniedzialek znow badane nasienie i czekamy na wyniki...
Moje samopoczucie dostaje juz tak w kosc,ze nie wiem czy dam rade jeszcze sie starac...to chyba juz za długo tych staran bez skutku...zostałam sama najstarsza staraczka na tym forum i chyba bedzie trzeba pogodzic sie z faktem starosci...przynajmniej nie bede miała wyrzutów, ze sie nie starałam...
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i te co sie staraja :)
 
Dziewczyny, czy któraś była na teście Pappa? Napiszcie jak było.
Jej ależ tu ruch super :)
Ja robiłam bo w pakiecie to robią i mi przysporzył wiele stresu i nerwów ,USG wyszło dobre ale pappa koszmar ,ryzyka wysokie a po krwi to już wogole dramat ,ryzyko zd wyszło 1:11 ,z tego wszystkiego amnio zrobiłam ,także myślę że jak USG jest prawidłowe to pappa niepotrzebnie stresu przysparza bo sam wiek zawyża ryzyko
 
reklama
Ah my kobietki to mamy całe zycie takie nerwowe :) a to sie martwimy zeby zajsc w ciaze...pozniej zeby wszystko było ok...nastepnie zmartwienia zeby było zdrowe...pomijając inne wazne sprawy...
Ja za kilka dni koncze progesteron i juz wiem ze nic z tego nie wyszło... :(
Moj maz miał w poniedzialek znow badane nasienie i czekamy na wyniki...
Moje samopoczucie dostaje juz tak w kosc,ze nie wiem czy dam rade jeszcze sie starac...to chyba juz za długo tych staran bez skutku...zostałam sama najstarsza staraczka na tym forum i chyba bedzie trzeba pogodzic sie z faktem starosci...przynajmniej nie bede miała wyrzutów, ze sie nie starałam...
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i te co sie staraja :)
Kochana ja szalałam z testami owu ,temperatura ,suplementami i nic ,aż się wkurzyłam i powiedziałam dość tego ,dość płaczu przy negatywnym teście . .i zaskoczyło jak to wszystko rzuciłam :Dwiec ciesz się sexem bez zabezpieczeń i co ma być to będzie ,wiem że to niełatwo ale i tu u nas na forum widać że działa:)
 
Do góry