reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dzięki Kochane za miłe przyjęcie, Tobie Brumba za wyczerpujące info

na razie sytuacja jest bez zmian i w tym cyklu starań nie bedzie, choroba mnie rozłożyła i antybiotyk jest w użyciu, także tak...
Jednak poczyniłam pewne zakupy suplementów, które podobno mogą wspomóc
-myo inositol
-Methyl B12/methyl folate
-Vitex agnus castus ( niepokalanek pospolity)
-witamina D3

Któraś z Was brała podobne?
Dori ja biore Q10, Wit D3 (duuze ilosci) , E, PP , acard , wiesiolek do owu, po owu duphaston ;) kwas foliowy z folianami, DHA
jak stara babcia garsciami :D

Dzisiaj bylam u gina, w macicy wszystko pieknie, endometrium pieknie sie odbudowalo po ostatnim poronienu 14mm jednorodne wszystko ekstra. ale moja ginka w moim wyniku styczniowym z cytologii doczytala sie ze oprocz tego ze komorki w normie to mialam inne stany odczynowe zwiazane ze stanem zapalnym lub regeneracja.
i nie wiem :O :O :O o co chodzi, bo jesli juz to sa bezobjawowe bo oni w stycznui ani teraz ginka (2 rozne) nie widziala nic niepokojacego wskazujacego na stan zapalny takze wziela dzisiaj posiew zeby zobaczyc czy nie mam jakis bakterii :( :( tylko ups :( :( nie sadzilam ze do tego dojdzie i wczoraj serduszkowalam sie z mezem wiec wynik i tak wyjdzie lipa bo moze byc tez cos od meza jesli cos wyjdzie :( :(
masakra :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
E i q10 brałam już wcześniej, a te to dopiero zakupiłam pełna nadziei ...
Dla mężczyzn tez jest wskazana witamina b12 zmetylowana najlepsza, zwiększa ilość plemników, jak również cynk. Ważne żeby suplementy były o odpowiednio dużym stężeniu, bo niestety w PL mamy tego od groma, ale niskiej jakości.

Trzymam kciuki za Nas wszystkie:-)
 
Kochana brałam i nadal biore myo-inositol,b12,niepokalanka,wit d3,q10,magnez i do owulki wiesiołek....jak narazie lipa...ponad 2 lata staran i nic...w zeszłym tygodniu mąż mial kolejne badania i plemników wystarczająco po lekach a ja czuje ze za tydzien kolejna @ przyjdzie....

Maja trzymam kciuki za Ciebie Kochana...moze wycisz sie troszke i potem znow zacznijcie sie starac....
Ja od kilku dni mam takią zgagę i jakies dziwne bóle w żołądku ze cos czuje ze nerwica tez i u mnie powrócila...tymbardziej ze w zeszłym tygodniu miałam kolizje autem i jakos po tym normalnie nie moge spac i jakas zestresowana jestem...niby nic mi sie nie stalo ale dzieciatko w drugim aucie troche poturbowane...mysle o tym malenstwie bo to jego matka we mnie wjechala,ale wiadomo czlowiek sie martwi pomimo wszystko.
Uwazaj annanuelle bo ja sie ratowalam ziolowymi I tez myslalam ze to przejdzie,a tu nic .
 
Powiem wam ze mnie tez ostatnio nerwy biorą i to tak ze czasem budzę się nad ranem i czuje jak serce mi skacze dziwnie takie uczycie strachu przed klasówka jakby
Zawsze tak mam na początek jesieni i wiosny ale nerwice tez mam mi leki nigdy od lekarza nie pomagały albo trafiłam na lipnego lekarza a on nie potrafił dobrać mi leków nie wiem.
 
Powiem wam ze mnie tez ostatnio nerwy biorą i to tak ze czasem budzę się nad ranem i czuje jak serce mi skacze dziwnie takie uczycie strachu przed klasówka jakby
Zawsze tak mam na początek jesieni i wiosny ale nerwice tez mam mi leki nigdy od lekarza nie pomagały albo trafiłam na lipnego lekarza a on nie potrafił dobrać mi leków nie wiem.
To jak sobie radzilas?
 
To jak sobie radzilas?
Na serce biorę leki od lekarza rodzinnego ja tak mam z nim i czasem biorę concord na stres jem magnez ale to mi nie pomaga aż tak jak pewnie dobre leki ... muszę jakoś sobie radzić albo ćwiczę albo wychodzę na spacer albo zamykam się w pokoju i nie robię nic.
 
Dziewczyny dziś nasze święto, wszystkiego naj
2019-03-08%2007.47.35.jpeg
 
Na serce biorę leki od lekarza rodzinnego ja tak mam z nim i czasem biorę concord na stres jem magnez ale to mi nie pomaga aż tak jak pewnie dobre leki ... muszę jakoś sobie radzić albo ćwiczę albo wychodzę na spacer albo zamykam się w pokoju i nie robię nic.
Przewalone musimy jakos dawac rade .Ja wrocilam na leki ktore kiedys mialam no I zobaczymy na serce tez mam propranolol.
 
reklama
Przewalone musimy jakos dawac rade .Ja wrocilam na leki ktore kiedys mialam no I zobaczymy na serce tez mam propranolol.
Ja ich nie mogę brać mam trochę inny. No przestane mamy .. życie jest ciężkie problemy praca człowiek wiecznie żyje w pośpiechu i później stres wychodzi. Ale my kobietki silne jesteśmy i sobie poradzimy ze wszystkim :)
 
Do góry