reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Co słychać u Was dziewczyny? Jak starania, wypoczynki, wychowywanie? @Brumba jesteś jeszcze z nami? Co tam u Ciebie?
Witaj
Starania bo to tak latwo ,Ile pracy I boze ,a tu nici ha, ha.Wczoraj chyba w faktach slyszalam jak to granica rodzacych sie przesunela I przybywa mam po 40,a zastanawiac sie czy dobrze sie robi to mozna w kazdym wieku.Trzymam kciuki za wszystkie uzywajace
 
Hej dziewczyny :-)
U mnie żar z nieba się leje a jak u Was ?
Ja jeszcze 7 dni i testuje ... Dziś mam taki dziwny dzień :-( myślę ,myślę i nie wiem co myśleć bo rano prawie zasłabłam.. ..Rano jak zwykle koło szóstej pobudka do pracy a tu bach....po wyjściu z łóżka na karku gorąco , serce wali jak młotem a na całym ciele oblały mnie jakieś poty. Oczywiście sama się cuciłam. ..Masakra. I wtedy pomyślałam że jeżeli tak miałoby to wyglądać to ja podziękuję :-)
Wiecie co było w tym wszystkim najgorsze ?
I teraz tak życiowo :laugh2:
W tym samym czasie poczułam że chcę do kibla, że muszę! I wtedy jeszcze bardziej było mi słabo ! Bałam się że jak padnę to najzwyczajniej w świecie się zesram w gacie :szok:
Więc woda w ruch , drzwiami od kibla się wentylowałam i jakoś mi przeszło. Teraz już ok.
Niewiem może to z ciepła, chociaż rano w pokoju było chłodno. Ostatnio robiłam badania i wyniki są bardzo ok.
Teraz pozostało mi tylko czekać na @ albo test ...ale coraz bardziej dochodzi do mnie myśl że przecież wszystko jest możliwe...
 
Gorąco to chyba u wszystkich u mnie jeden z zobserwowanych objawów jestem jeszcze bardziej upierdliwa nich zwykle (jeśli można zaliczyć to do bardzo wczesnych objawów zafasolkowania) :D:D:Dtak stwierdzili domownicy ;)
 
Gorąco to chyba u wszystkich u mnie jeden z zobserwowanych objawów jestem jeszcze bardziej upierdliwa nich zwykle (jeśli można zaliczyć to do bardzo wczesnych objawów zafasolkowania) :D:D:Dtak stwierdzili domownicy ;)
Ja zwykle jestem upierdliwa ;-) ;)
Więc nikt zbytnio nie zauważy różnicy haha, chyba że to się pogłębi. Czekam aż natchni mnie sprzątanie ,póki co cisza.. .A szkoda bo zaczynam brudem zarastac w domu :p
 
Hej dziewczyny :-)
U mnie żar z nieba się leje a jak u Was ?
Ja jeszcze 7 dni i testuje ... Dziś mam taki dziwny dzień :-( myślę ,myślę i nie wiem co myśleć bo rano prawie zasłabłam.. ..Rano jak zwykle koło szóstej pobudka do pracy a tu bach....po wyjściu z łóżka na karku gorąco , serce wali jak młotem a na całym ciele oblały mnie jakieś poty. Oczywiście sama się cuciłam. ..Masakra. I wtedy pomyślałam że jeżeli tak miałoby to wyglądać to ja podziękuję :-)
Wiecie co było w tym wszystkim najgorsze ?
I teraz tak życiowo :laugh2:
W tym samym czasie poczułam że chcę do kibla, że muszę! I wtedy jeszcze bardziej było mi słabo ! Bałam się że jak padnę to najzwyczajniej w świecie się zesram w gacie :szok:
Więc woda w ruch , drzwiami od kibla się wentylowałam i jakoś mi przeszło. Teraz już ok.
Niewiem może to z ciepła, chociaż rano w pokoju było chłodno. Ostatnio robiłam badania i wyniki są bardzo ok.
Teraz pozostało mi tylko czekać na @ albo test ...ale coraz bardziej dochodzi do mnie myśl że przecież wszystko jest możliwe...
Moze sie odwodnilas? Moze to brak plynow lub/i elektrolitow?
Nawet jak w sypialni jest chlodno to tracimy plyny i mineraly przez caly dzien.
Sprobuj sie porzadnie nawodnic jakas wysokozmineralizowana woda albo wypij elektrolity takie z apteki. Powinno byc lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Moze sie odqodnilas? Moze to brak plunow lub/i elektrolitow?
Nawet jak w sypialni jest chlodno to tracimy plyny i mineraly przez caly dzien.
Sprobuj sie porzadnie nawodnic jakas wysokozmineralizowana woda albo wypij elektrolity takie z apteki. Powinno byc lepiej.
Odpada...Łykam witaminy i inne ustrojstwa regularnie ,wodę też piję, dość dużo w ciągu dnia, praca siedząca no i te badania które robiłam są ok. Może poporostu taki dzień :-) Bardziej bym obstawiala PMS a, bo wiadomo że różne takie przypadłości to często norma. Jeszcze trochę i wszystko się wyjaśni :-)
 
reklama
Hej dziewczyny :-)
U mnie żar z nieba się leje a jak u Was ?
Ja jeszcze 7 dni i testuje ... Dziś mam taki dziwny dzień :-( myślę ,myślę i nie wiem co myśleć bo rano prawie zasłabłam.. ..Rano jak zwykle koło szóstej pobudka do pracy a tu bach....po wyjściu z łóżka na karku gorąco , serce wali jak młotem a na całym ciele oblały mnie jakieś poty. Oczywiście sama się cuciłam. ..Masakra. I wtedy pomyślałam że jeżeli tak miałoby to wyglądać to ja podziękuję :-)
Wiecie co było w tym wszystkim najgorsze ?
I teraz tak życiowo :laugh2:
W tym samym czasie poczułam że chcę do kibla, że muszę! I wtedy jeszcze bardziej było mi słabo ! Bałam się że jak padnę to najzwyczajniej w świecie się zesram w gacie :szok:
Więc woda w ruch , drzwiami od kibla się wentylowałam i jakoś mi przeszło. Teraz już ok.
Niewiem może to z ciepła, chociaż rano w pokoju było chłodno. Ostatnio robiłam badania i wyniki są bardzo ok.
Teraz pozostało mi tylko czekać na @ albo test ...ale coraz bardziej dochodzi do mnie myśl że przecież wszystko jest możliwe...
Mam też zawroty głowy. W ciazy nie jestem. Myśle, że to od tych upałów. Mimo tego, że z domu nie wynurzam nosa za bardzo, bo przyjemność żadna, a w domu klima włączona na maxa jedzie wiec zostajemy w domowych pieleszach[emoji4][emoji6]
Ale trzymam kciuki jakby co o zafasolkowanie[emoji6]
 
Do góry