reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
A o której jesz ostatni posiłek? Jak za duża przerwa między posiłkami to cukier rośnie
Właśnie nie ma to dla mnie różnicy. Wcześniej jadlam mniej i częściej i ostatni posiłek ok 21-22. Teraz lekarka mi powiedziala, ze mam jeść większą kolacje ok 20 i juz nic więcej. Tak czy siak rano ponad 100. W dzień bez problemu wszystko w normie. Juz wiem mniej więcej co mi służy, a co nie. Niestety w nocy nie mam na nic wpływu. W środę idę znowu na wizyte i zobaczymy, co mi powie lekarz.
 
Właśnie nie ma to dla mnie różnicy. Wcześniej jadlam mniej i częściej i ostatni posiłek ok 21-22. Teraz lekarka mi powiedziala, ze mam jeść większą kolacje ok 20 i juz nic więcej. Tak czy siak rano ponad 100. W dzień bez problemu wszystko w normie. Juz wiem mniej więcej co mi służy, a co nie. Niestety w nocy nie mam na nic wpływu. W środę idę znowu na wizyte i zobaczymy, co mi powie lekarz.
To trzymam kciuki.
Może Ci da jakieś wytyczne.
 
Dziewczynki ,zwlaszacza staraczki napiszę co mi poleciła pani genetyk przed staraniami ,zbadać homicysteine jeśli wynik jest do 8 to jest ok, można przyjmować prenatal uno ,jeśli od 8do 10 włączyć dodatkowo kwas foliowy ,mi poleciła metylowany ,jeśli będzie 10-12 to dwie tab kwasu jeśli więcej niż 14 to jeszcze dodatkowo coś co obniży ta homicysteine ,nie wiem czy można tu pisać o konkretnym suplemencie ,też gdzieś wyczytałem że olej z wiesiołka jest dobry , dobrze wpływa na śluz płodny ,więc ja już biorę ;)ale tylko pierwsza połowa cyklu ,do owu bo jeśli już dojdzie do zapłodnienia może powodować poronienia ,a no i acard przy staraniach jak najbardziej 75 ,po zapl można zwiększyć 100-150 ale to już według zaleceń lekarza
 
Dziewczynki ,zwlaszacza staraczki napiszę co mi poleciła pani genetyk przed staraniami ,zbadać homicysteine jeśli wynik jest do 8 to jest ok, można przyjmować prenatal uno ,jeśli od 8do 10 włączyć dodatkowo kwas foliowy ,mi poleciła metylowany ,jeśli będzie 10-12 to dwie tab kwasu jeśli więcej niż 14 to jeszcze dodatkowo coś co obniży ta homicysteine ,nie wiem czy można tu pisać o konkretnym suplemencie ,też gdzieś wyczytałem że olej z wiesiołka jest dobry , dobrze wpływa na śluz płodny ,więc ja już biorę ;)ale tylko pierwsza połowa cyklu ,do owu bo jeśli już dojdzie do zapłodnienia może powodować poronienia ,a no i acard przy staraniach jak najbardziej 75 ,po zapl można zwiększyć 100-150 ale to już według zaleceń lekarza
Witaj ja kwas foliowy biore caly czas .Pozdrawiam
 
Hej Dziewczyny! Ja znowu uskuteczniam leżing, jo w ubieglym tygodniu, jak przeszly mi plamienia to zaczelam nowe zycie: jezdzilam po miescie, zalatwialam sprawy. No i chyba przegielam, bo w nd znowu niewielkie plamienie. Znowu nie ruszam sie z domu i siedze glownie w lozku...mam nadziejw, ze dzisiaj sie nie powtorzy. Odpoczywam, w sr mam regularna wizyte u mojej lekarki, a jutro zaczynamy szkole rodzwnia i chcialabym pojsc. Zobaczymy jak bedzie, ale zalezy mi na tej szkole rodzenia-nie chce omijac.
Aha, acardu juz nie biore prawie dwa tygodnie wiec nie mam co odstawic...
Zauwazylam tez zaleznosc: najpierw sie pojawia krwawy katar, a potem dopiero plamienie. Chyba nie kazdy "krwawy katar" tak sie konczyl, ale zauwazylam zaleznosc.
 
reklama
Kochane a ja juz po wizycie u Gp...mam wyniki i okazuje sie ze mam cos nie tak z progesteronem..jak pytam co mam na to zrobic? co brac to mi odpowiedziala ze nic bo to oznacza,ze nie mam owulacji...no i rece mi opadły...jak zapytalam czy moze mnie skierowac do kliniki to mi odpowiedziala ze w tym wieku juz za pozno na klinike,ze prywatnie moge sobie isc bo oni takich osób juz nie lecza bo sa znikome szanse...tak sie załamałam,ze nie macie pojecia...
 
Do góry