reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Lekarka powiedziała mi dzisiaj na wizycie, że na 90% będzie dziewczynka :D:D:D:D:D
mały złośliwiec znowu był odwrócony pupą i nie dało się potwierdzić na 100%.
co prawda nie ma jeszcze tej super pewności, ale muszę się przyznać , że pojechaliśmy do sklepu dziecięcego kupić coś dla naszego synka no i nie mogliśmy się powstrzymać by nie kupić kilka damskich ciuszków :)
 
Cześć dziewczyny, co tam u Was? Coś wszystkie zamilkłyście, pewnie się staracie, wiec powodzenia! U mnie konfliktu ciąg dalszy, bo zbliżają się święta, a druga córka z kolei delikatnie zasugerowała, że mój partner niezbyt jeszcze miło jest traktowany w rodzinie - a to już jest mój mężczyzna, nie wyobrażam sobie bez niego spędzać świąt, tak jak i bez córek... ale postanowiliśmy, że spędzimy je razem, powiedzieliśmy naszej najmłodszej, że gdzieś wyjeżdżamy w takim razie, ale może po prostu zostanę w domu... to raczej będą smutne święta, ale takie życie widocznie... a jak u Was przygotowania do świąt?

Bożenko to bardzo smutne, że Twoje córy okazują taka niechęć do Twojej ciąży i partnera . mam nadzieję, że się opamiętają , bo dla nich najważniejsze powinno być Twoje szczęście . W końcu kto się o nie troszczył przez tyle lat. Może jeżeli macie możliwość wyjazdu na zorganizowane święta to dobrze tak zrobić . nie wiem jak Wasze relacje z rodziną partnera - może ewentualnie ich odwiedzić ?
 
Lekarka powiedziała mi dzisiaj na wizycie, że na 90% będzie dziewczynka :D:D:D:D:D
mały złośliwiec znowu był odwrócony pupą i nie dało się potwierdzić na 100%.
co prawda nie ma jeszcze tej super pewności, ale muszę się przyznać , że pojechaliśmy do sklepu dziecięcego kupić coś dla naszego synka no i nie mogliśmy się powstrzymać by nie kupić kilka damskich ciuszków :)
kasiuna76 a jakie ma tetno ,pytam tak z ciekawosci czy cos w tym jest [emoji6]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
kasiuna76 a jakie ma tetno ,pytam tak z ciekawosci czy cos w tym jest [emoji6]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
na usg wyszło 130 , co mnie zdziwiło bo wcześniej było 150 a nawet 160 . u mojego starszego też było takie wyższe . U mnie to 18 tydz. nie wiem czy coś się zmienia w zależności od wieku dzidzi.
 
na usg wyszło 130 , co mnie zdziwiło bo wcześniej było 150 a nawet 160 . u mojego starszego też było takie wyższe . U mnie to 18 tydz. nie wiem czy coś się zmienia w zależności od wieku dzidzi.
mysle ze na pewno sie zmienia no i zalezy tez co jemy i ile kawy pijemy, ja czasem sobie pozwole na male co nieco czyli kawa z czekolada[emoji6]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To był taki test prolaktyny z krwi, potem dostałam tabletkę metoklopramidu i znów po godzinie pobrali krew.
Tsh miałam coś trochę ponad 3 w tej pierwszej ciąży. Dostałam letrox 75 i spadło do około 1,6. Potem poronilam i jak wróciłam do pracy to skakało mi do około 2 więc zwiększyli mi letrox do 100. I tak na tej setce już 1,5 roku jest tsh około 1,8. W razie ciąży od razu mam wskoczyć na letrox 125.
A na Usg tarczycy byłam w zeszłym tygodniu. Mam maluteńkie guzki i nic poza tym. Nie bój się. Warto zajrzeć i zobaczyć jak się tarczyca ma:tak:
To tsh masz ładne teraz, w ciąży tez miałaś mniejsze niż ja bo mi 5,6 wyszło.Ja juz po usg tarczycy, niby ok chociaż jakieś podejrzenie stanu zapalnego jest ale to jeszcze badanie przeciwciał ma pokazać lub wykluczyć. Ginekologa tez zaliczyłam dzisiaj, wszystko się oczyścilo ładnie, mam doczekać do następnej wizyty u endokrynologa i jak on da zielone światło mogę działać :) To będzie najdłuższe 1,5 miesiąca w moim życiu chyba :baffled:
Gratulacje udanych wizyt, ciesze się i jednocześnie zazdroszczę ;) O metodzie odgadywania płci z tętna nie słyszałam, moja mama wróżyła mi z obrączki, przy synku się sprawdziło .
@Maja75 to co w piątek testujesz? Ja w czwartek też @ powinnam dostać choć to pierwszy cykl po poronieniu to różnie chyba może być .
 
reklama
mnie mija 3 tygodnie od zabiegu i zaczyna mnie boleć brzuch jak na @ chciałabym już mieć to za sobą i zacząć się starać :-)
To tak samo jak u mnie, z tym że ja jeszcze muszę unormować tarczycę. A ja jakos zbliżającego @ nie czuje, cycki mnie nie bola a zawsze tydzień przed dawaly o sobie znać Pewnie się przesunie
 
Ostatnia edycja:
Do góry