reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

reklama
Kurcze uciekło mi sorki. Ludzie zawsze muszą o kims gadać będę sławna. Narazie dla mnie teraz najwazniejsze jest aby z dzidzia bylo wszystko ok no i zebym donosila ciaze do końca. A reszta mnie nie interesuje pogadaja i przestaną.
 
Kurcze uciekło mi sorki. Ludzie zawsze muszą o kims gadać będę sławna. Narazie dla mnie teraz najwazniejsze jest aby z dzidzia bylo wszystko ok no i zebym donosila ciaze do końca. A reszta mnie nie interesuje pogadaja i przestaną.

Taka myśl to priorytet brawo Zasmucona [emoji1319][emoji1319][emoji1319][emoji1319]
 
Kurcze uciekło mi sorki. Ludzie zawsze muszą o kims gadać będę sławna. Narazie dla mnie teraz najwazniejsze jest aby z dzidzia bylo wszystko ok no i zebym donosila ciaze do końca. A reszta mnie nie interesuje pogadaja i przestaną.
z jednej strony masz rację widocznie nie mają nic innego do roboty
 
Bardzo Wam dziękuję Kochane.. tyle ciepła można od Was doświadczyć. Przykro mi, że muszę się dzielić takimi smutnym wiadomościami, wolałabym pisać to co podnosi na duchu.
 
reklama
Do góry