reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Jakos taka nie dzisiejsza jestem. Pojechalismy dzisiaj na zakupy i na kazdym rogu cos jak nie spodnie ciazowe to w windzie malutka dziewczynka tak mi w oczy zagladała a była taka słodka...i te oczeta jak gwiazdeczki :)

Ohhhh nie tylko Ty tak masz ... Hehehe ja tez wszędzie widzę wózki ... małe dzieci .... jakieś akcesoria dla maluszków itd ... i chociaż człowiek stara się nie myśleć to wejdzie fb a tam ciagle jakiś filmik o dzieciach a to jakieś porody .... i tak w koło hehe
 
reklama
Powiem Ci że tr az bardziej dorosłam do mavierzynstwa niz gdy mialam 22 lata moja córka ma 21 lat ta najstarsza

Masz racje duzo kobiet tutaj tez tak uważa ... podchodzimy do tego zupełnie inaczej jak 20 lat temu .... ale tez bardziej się boimy samej ciąży ... tych badań tego czekania na wyniki ...
 
Duzo się słyszy takich przypadków ... trzeba pracować tez nad podświadomością bo niby nie myślimy ale gdzieś tam z tylu głowy kłębią się myśli ... No ale cóż ... tak już jest[/QUOTE
Zastanawia mnie jak to jest wy które pragniecie dzidziusia to są kłopoty a Ja która mam córkę dorosła i dwoje maluchów z kolei chce dostać @ A się nie pojawia bardzo niesprawiedliwe
 

Kochana życie ogółem jest niesprawiedliwe ... i żeby nie zwariować trzeba brać na klatę to co nam niesie los [emoji12][emoji6]
 
Moja najstarsza corka tez ma 21 lat...i pamietam jak dzis jaki mialam strach w oczach i zero wiedzy co bedzie dalej...
Powiem wam ze przy starszym synku wszystko było ok test papa badania prenatalne a przy drugim dwa lata później mialam amniopunkcje bo wyszło spore ryzyko chorób genetycznych to były okropne dwa tygodnie
 
reklama
Do góry