reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

heheh nom ja wczoraj ledwo z czytaniem nadrabialam bo aplikacja jakos słabo mnie informowała, oj działo się tu działo [emoji23]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
czesc kika7575 ja czekam na swoja pierwsza wizyte u poloznej ktora mam w poniedzialek a dalej zobaczymy[emoji6]poki co czekam na dobre wiesci od was[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam! Znowu tu wpadłam! A tu tyle się dzieje!!! Jestem pod wrażeniem. Miło poczytać nowych, "starych" młodych mam;). Pewnie mnie już nikt z was nie pamięta. Moja "ciąża po 40" ma już 17 miesięcy. To cudowny czas, nie ważne czy mamy 20, 30 czy 40 lat i więcej. Ja za dwa tygodnie kończę 43 lata. Pozdrawiam w Nowym Roku!


Witaj BETTA ,my się nie znamy bo ja jestem z tych nowszych:) Gratuluje serdecznie zdrowego synusia :)
 
czesc kika7575 ja czekam na swoja pierwsza wizyte u poloznej ktora mam w poniedzialek a dalej zobaczymy[emoji6]poki co czekam na dobre wiesci od was[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

basiek76 te czekanie najgorsze nie ?:) a to czekasz do bezpiecznego okresu:),później do badań prenatalnych :),a to do polowy ciąży itd. hahaha a każdy dzień jak makaron ,ciągnie się i ciągnie..Ja jestem po wizycie u kardiologa ,na razie wszystko jest ok . Lekarz nie widzi przeciwwskazań ani rozwijającego się problemu ,namawia Mnie tylko na zakaz pracy ze względu na moja arytmię w połączeniu z ciążą ,tylko ja jestem takim typem wierci-dupy ,nie wiem jak wytrzymam w domu 7 miesięcy bez pracy :)no ale dla dobra swojego i dziecka chyba wyjścia nie mam zbytniego ,bo włączył mi się syndrom dojrzałego ,odpowiedzialnego i świadomego macierzyństwa :)
 
basiek76 te czekanie najgorsze nie ?:) a to czekasz do bezpiecznego okresu:),później do badań prenatalnych :),a to do polowy ciąży itd. hahaha a każdy dzień jak makaron ,ciągnie się i ciągnie..Ja jestem po wizycie u kardiologa ,na razie wszystko jest ok . Lekarz nie widzi przeciwwskazań ani rozwijającego się problemu ,namawia Mnie tylko na zakaz pracy ze względu na moja arytmię w połączeniu z ciążą ,tylko ja jestem takim typem wierci-dupy ,nie wiem jak wytrzymam w domu 7 miesięcy bez pracy :)no ale dla dobra swojego i dziecka chyba wyjścia nie mam zbytniego ,bo włączył mi się syndrom dojrzałego ,odpowiedzialnego i świadomego macierzyństwa :)

Ostatnie zdanie The Best.... lepiej posiedzieć w domku dla bezpieczeństwa swojego i maleństwa [emoji10][emoji6]
 
reklama
Hej Kika7575 No chyba za wcześnie żeby cokolwiek ustalić ..... jak narazie węch jest Hehehe .... a Tobie jak minął dzień


Lilly40 no to trzymam dalej kciuki . U Mnie spokojnie ,dni upływają mi w żółwim tępię :) po mimo pracy i obowiązków w domu .Dzisiaj byłam u kardiologa wszystko jak na razie jest ok ,lekarz nie widzi żadnych problemów i przeciwwskazań ,tym bardziej ,że ataki arytmii taak jakby mi się wyciszyły ,namawia mnie tylko na zakaz pracy ze względu na połączenie mojej choroby i ciąży :)
 
Do góry