reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Myślałam ze mamy dość odwagi decydując się na dziecko po 40tce .... wiec takie spotkanie to pikus [emoji23]
Co to za odwaga takie babskie spotkanie :),w porównaniu z małym płaczącym bobo:) ,buntem dwulatka :),plującym zupkami potworkiem :)i to wszystko po 40 gdzie właściwie dużo kobiet w naszym wieku jest już na mecie i cieszy się swobodą życia;) codziennego
 
reklama
Słuchajcie z innej beczki :D .Robiłam wczoraj tort dla syna mojej przyjaciółki.Język miałam do samych kolan .Myślałam ,że nie doczeka dnia dzisiejszego :biggrin2: Jezu jaka ja się zrobiłam łakoma na słodkie ,jak tak dalej pójdzie to dupsko będę miała większe niż mój garaż :-D

Te zachciewajki są najgorsze .... a jak u Was dziewczyny jecie na co macie ochote czy jakaś dietka , ogranicznik?????.... piszcie a nie czytajcie tylko [emoji12]
 
Te zachciewajki są najgorsze .... a jak u Was dziewczyny jecie na co macie ochote czy jakaś dietka , ogranicznik?????.... piszcie a nie czytajcie tylko [emoji12]


Powiem wam ,że w pierwszej ciąży z córka mogłabym opisać swój jadłospis jednym słowem ,,MANDARYNKI,, :)skrzynkami ,z drugim dzieckiem jadłam prawie wszystko z umiarem bo nie należę do osób szczupłych ,więc się oszczędzałam przytyłam zaledwie 5 kg a dziecko urodziło się 3950:)z tym od początku nie mogę patrzeć ani jeść mięsa ,żadnych wędlin od razu mam spotkanie z panem kiblem :biggrin2:wczoraj po raz pierwszy miałam takie parcie na ten tort ,jestem strasznym łasuchem na słodkie ale ogólnie nie zjadłam niczego od 2 miesięcy jakoś nie mam parcia .Za to jak widzę owoce rożnego pochodzenia to siadłabym na dziale owocowo -warzywnym i pewnie nie wyszłabym do wieczora :)
 
Powiem wam ,że w pierwszej ciąży z córka mogłabym opisać swój jadłospis jednym słowem ,,MANDARYNKI,, :)skrzynkami ,z drugim dzieckiem jadłam prawie wszystko z umiarem bo nie należę do osób szczupłych ,więc się oszczędzałam przytyłam zaledwie 5 kg a dziecko urodziło się 3950:)z tym od początku nie mogę patrzeć ani jeść mięsa ,żadnych wędlin od razu mam spotkanie z panem kiblem :biggrin2:wczoraj po raz pierwszy miałam takie parcie na ten tort ,jestem strasznym łasuchem na słodkie ale ogólnie nie zjadłam niczego od 2 miesięcy jakoś nie mam parcia .Za to jak widzę owoce rożnego pochodzenia to siadłabym na dziale owocowo -warzywnym i pewnie nie wyszłabym do wieczora :)

Hehehe super się czyta .... fajnie opisane .... ja ze starszym zajadalam się bezami .... z młodszym jakoś nie pamietam za bardzo ale żadnej diety nie miałam ani się nie oszczędzałam nawet nie bardzo przytyłam po urodzeniu znaku nie było ze byłam w ciąży .... teraz jeszcze nie wiem Hahaha .... jesteśmy na etapie dni płodnych ... tylko ze jak mi się spóźnił okres to czy mogę sobie liczyć dni płodne i nie płodne ????.... Haha a kto mi zabroni będzie to Supcio jak nie to może przy następnych próbach się uda .... pewnie w ciąży nie jestem mmmmmm chyba Hehehe ale mój węch się wyostrzył może to spirala mi go blokowała [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23].... uśmiechniecie się laseczki [emoji16][emoji16]
 
Te zachciewajki są najgorsze .... a jak u Was dziewczyny jecie na co macie ochote czy jakaś dietka , ogranicznik?????.... piszcie a nie czytajcie tylko [emoji12]
Jemy, jemy. Mam silne parcie w tej ciazy na owoce i kakao. Ogólnie jem wszystko na co mam ochotę w granicach rozsądku...a i tak przytyłam 20 kg

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehehe super się czyta .... fajnie opisane .... ja ze starszym zajadalam się bezami .... z młodszym jakoś nie pamietam za bardzo ale żadnej diety nie miałam ani się nie oszczędzałam nawet nie bardzo przytyłam po urodzeniu znaku nie było ze byłam w ciąży .... teraz jeszcze nie wiem Hahaha .... jesteśmy na etapie dni płodnych ... tylko ze jak mi się spóźnił okres to czy mogę sobie liczyć dni płodne i nie płodne ????.... Haha a kto mi zabroni będzie to Supcio jak nie to może przy następnych próbach się uda .... pewnie w ciąży nie jestem mmmmmm chyba Hehehe ale mój węch się wyostrzył może to spirala mi go blokowała [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23].... uśmiechniecie się laseczki [emoji16][emoji16]

Lilly40 no to trzymamy kciuki żeby ten wyostrzony węch nie był efektem popuszczenia blokady spiralnej :p:biggrin2::biggrin2:
a raczej kiełkującej fasolki :)
 
reklama
Do góry