reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Witam,przyszłam sie odmeldowac.Wróciłysmy obie do domku!@!!!!!!!.Uczymy sie siebie nawzajem,idzie nam coraz lepiej.Mma nadzieje ze złe chwile za nami.Kontrol pod koniec czerwca.
Widze ze walczacych o dzidzie jest coraz wiecej,zycze wszystkim powodzenia.Rzadko bede zaglądac teraz ,dwójka maluchów do ogarniecia,czasem bywa ciezko...
 

Załączniki

  • 18339276_1237363353038996_2023389479_o.jpg
    18339276_1237363353038996_2023389479_o.jpg
    95 KB · Wyświetleń: 131
reklama
Dorota37 Gabrysia prześliczna i najważniejsze że masz ją już w domu to teraz niech Wam się zdrowo chowa i rośnie na pociechę mamy i taty na piękna i mądrą dziewczynkę
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Szyszka-mała ja zamawiałam inofolic dobrze robi również zażywanie Oeparolu do owulacji albo picie gęstego gotowanego siemienia lnianego Trochę czerwonego wina dobrze zrobi natomiast na endometrium
Mojemu mężowi podawałam Salfazin też polecam
 
Co tu tak cicho? Jesteśmy po usg połówkowym. Nasza dziewczyna ma 459 gr, czyli kawał kobiety :) wszystkie narządy działają prawidłowo. A u mnie zaczyna się anemia, hemoglobina, hematokryt i erytrocyty na granicy normy. I w związku z tym mam do Was pytanie. Czy możecie mi podpowiedzieć dietę bogatą w żelazo?
 
Co tu tak cicho? Jesteśmy po usg połówkowym. Nasza dziewczyna ma 459 gr, czyli kawał kobiety :) wszystkie narządy działają prawidłowo. A u mnie zaczyna się anemia, hemoglobina, hematokryt i erytrocyty na granicy normy. I w związku z tym mam do Was pytanie. Czy możecie mi podpowiedzieć dietę bogatą w żelazo?
Kochana najważniejsze z malutka jest wszystko ok :) ja jak byłam z bliznietami w ciazy lekarz kazał mi jesc szpinak na anemie .
 
Aga76 super że dzidzia się ma dobrze
Ważne żebyś przyjmowała duża dawkę kwasu foliowego Z tego co ja wiem to czerwone mięso jest dobre buraki czerwone albo kiszone albo sok z buraka z marchwia szpinak tuńczyka odradzam że względu na rtęć jaja głównie żółtka
 
reklama
Do góry