reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Majuśka, mi się to wietnamskie dziecko też przez zupełny przypadek trafiło :-D ale spoko był dzieciak, jezdziłam do niego przez 3mies. przez pół miasta na 5 rano, ale o 8 byłam już po robocie :-D a płacili nieźle ;-) skończyło się gdy znalazłam "normalną" pracę w biurze - połączenie porannego wstawania, siedzenia w biurze i studiów wieczorowych 3x w tygodniu w pewnym momencie mnie pokonało ;-)
Paćka energiczna dziewczyna - mogła gdzieś zębami przydzwonić ...
Florentynka - mina na "kurzą doopę" to Kacpra sposób na powiedzenie, że ma w nosie kolejne łyżeczki jedzenia... ale jak podawaliśmy mu okrutnie kwaśny Cebian i słodkogorzki Penicydal na łyżeczce to potem na sam widok niebieskiej łyżeczki robił "kurzą doopę" z ust:no:

Eve-marie - witaj :-) mnie też dziewczyny niedawno przygarnęły i bardzo mi tu z nimi dobrze :-)
 
reklama
Witaj Ewo serdecznie :-)
Kłaczek zaznajomi Cie z naszym radosnym rytuałem - od dziś trenuj gamy bo ze spiewem an ustach musisz się z nami przywitać...
Kłaczku, snieg w RP spory to może na biegówkach Ewa pokona rundę honorową ?
Flo współczuje i znam ten ból bo Kubula ma tak samo... Dlaczego ne ma antybiotyku w czopkach ? Próbowałam te jego leki nie są złe więc o co chodzi ?
aa dziś pan monsz poszedł odśniezyć autko oraz je ocieplić ... Pan M, ubrany, ja ubrany, dzieć ubrany ... wkładam czapkę mu i co czuje ??? Kupiszona ... Pan M. sie rozebrał, ja się rozebrłam no i dziecia też ... do bodziaka ... 40 minut spóźnienia do roboty :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Czesc, Eve! Milo ze wpadlas! A wpadlas... Warunkiem przyjecia do naszego grona Matek Geriatryczek, jest wykonanie rundki raznym truchtem wokol ratusza w swej miejscowosci (jak nie ma ratusza moze byc fara z plebania) ze stosownym spiewem na ustach. Poniewaz pore mamy zimowa, wlasciwa piesnia na dzis bedzie "Z kopyta kulig rwie" Skaldow i nie mow ze nie znasz, NASZE roczniki to znaja. :tak:
Misia, zdaje sobie sprawe z warunkow pogodowo-nawierzchniowych, zalecam rakiety sniezne. O!
 
Misia45 ze śpiewu nici, bo co prawda wychowana w rodzinie muzyków, to głucha jak pień. Za to uzdolniona plastycznie - maluję obrazy, na razie mam stronkę w przebudowie, ale jak zrobię ją i będzie dostepna to powiadomię.
Co do nart to zdecydowanie nie biegówki, jeżdżę dużo i długo, bo 34 lata (wow to już tyle:szok:) ale zwykłe zjazdówki.
 
Flo oczywiscie tym dozownikiem to po odrobinie po wewnetrznej stronie policzka. ale jak nie dziala to moze ulubione jedzenie i raz to a zarazodrobine leku i tak na zmiane. ALE znajomi mi ostatnio powiedzielu ze malemu do flachy dodawali antybola, dr im to podpowiedziala.
 
Czesc, Eve! Milo ze wpadlas! A wpadlas... Warunkiem przyjecia do naszego grona Matek Geriatryczek, jest wykonanie rundki raznym truchtem wokol ratusza w swej miejscowosci (jak nie ma ratusza moze byc fara z plebania) ze stosownym spiewem na ustach. Poniewaz pore mamy zimowa, wlasciwa piesnia na dzis bedzie "Z kopyta kulig rwie" Skaldow i nie mow ze nie znasz, NASZE roczniki to znaja. :tak:
Misia, zdaje sobie sprawe z warunkow pogodowo-nawierzchniowych, zalecam rakiety sniezne. O!

Mogę udawać, że śpiewam zjeżdżając z jakiejś byczej góry, ale nie każcie mi latać i śpiewać dookoła ratusza, czy plebanii, bo mi żyć nie dadzą tam gdzie mieszkam.
 
Dobry wieczór.

Zawsze mam tak,ze nadrabiam zaległości i zapominam co której miałam odpisać. Macie na to metodę ?

Flo - rozbawiłaś mnie oczywiście. Nie dziwię sie ze Maksiu robi ustami kurzą dupę skoro opowiadasz ze zaaplikujesz mu antybiotyk doodbytniczo ! :-D:-D

Azula ale wnuczek podobny do Adama. Te uszy :-D:-D:-D

My dzisiaj obiadowaliśmy w Babci . A ze i Jarka imieniny były to dostał od Teściowej już wczoraj blachę karpatki. Dzisiaj już nie ma ani grama. Mdliło go a wciągnął. Ja zjadłam dwie kostki z całej blachy.
Julka jako najważniejszy członek rodziny siedziała u mnie na kolanach i zjadła z nami obiad z dwóch dań. :tak:

Majuska, Andzike - Kobiety które żadnej pracy się nie boją! Wow. A ja 12 lat ta sama branża.

Olena - pomyśl o tym co kochasz i lubisz a potem się tym zajmij i zarabiaj na tym.

Witaj eve-marie !;-)

Widziałyście to pod avatarkeim ?
Jakieś nowe funkcjonalności forum ?

Zadanych pytań
0Rozwiązań problemów0Najlepszych odpowiedzi0Dobrych odpowiedzi0
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Też się zastanawiałam o co come on, ale po ciągłych niespodziankach na forum dogomania chyba nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć :-D
Zoyka - karpatka, mniaaam, muszę poprosić babcię, żeby zrobiła, robiłam raz i wyszła mi wybitnie nizinna :szok:
 
Do góry