reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, plamienia i beta hcg

Dołączył(a)
22 Grudzień 2017
Postów
3
Dziewczyny pomocy!
Sytuacja wygląda po krotce tak, 10 listopada miałam ostatnia miesiączkę, 8,9 i 10 grudnia robiłam testy - wszystkie pozytywne, test robiłam też przedwczoraj - również z wynikiem pozytywnym. Wczoraj zaczęłam plamić. Lekarz przepisał mi Duphaston i zlecił badanie beta hcg. Badanie wykazało stężenie na poziomie 387mlU. Czy ten wynik jest poprawny dla danego tygodnia ciąży? Boję się że stracę dzidzię. Nic jeszcze na USG nie jest potwierdzone, a wizyta dopiero na 27 grudnia umówiona :(
 
reklama
Rozwiązanie
Nic nie jest przesądzone, odpoczywaj i myśl pozytywnie. Nie wiem jaką masz historię, ale co by się nie wydarzyło- jesteś teraz w ciąży. U mnie akurat taka niska nieprzyrastająca Beta i plamienie skończyły się poronieniem (6/7tc), a czułam się jak przy okresie. To było w marcu, teraz jestem w 24 tygodniu i wszystko od początku wyglada bardzo dobrze, bez żadnych niepokojących objawów. Uściski!
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, ale właśnie wracam z IP... Zmierzyli beta, jest taka jak wczoraj i zaczęłam krwawić. Utrzymują żeby brac Duphaston, 24 grudnia mam wrócić na powtórne hcg, ale lekarz od razu powiedział, żebym nastawiła się na to, że zaczął się proces poronienia :(


Dużo lez i odpoczywaj maluszek na pewno walczy . Trzymam za Was kciuki
 
reklama
Nic nie jest przesądzone, odpoczywaj i myśl pozytywnie. Nie wiem jaką masz historię, ale co by się nie wydarzyło- jesteś teraz w ciąży. U mnie akurat taka niska nieprzyrastająca Beta i plamienie skończyły się poronieniem (6/7tc), a czułam się jak przy okresie. To było w marcu, teraz jestem w 24 tygodniu i wszystko od początku wyglada bardzo dobrze, bez żadnych niepokojących objawów. Uściski!
 
Rozwiązanie
Do góry