reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża czy zwidy?

reklama

Załączniki

  • IMG_20240809_124633.jpg
    IMG_20240809_124633.jpg
    963,3 KB · Wyświetleń: 156
Jakiej czułości jest test ? Chyba też 20 ? Dla mnie coś tam przebija ale może mi się wydaje . Najlepiej iść na betę ,bo wtedy jest pewność a człowiek się nie stresuje . Wiem jak to jest bo sama oglądam testy 100 razy z nadzieją że coś będzie . A powiedz mi owulację miałaś potwierdzana , jeżeli tak to kiedy ? ☺️
 
Jakiej czułości jest test ? Chyba też 20 ? Dla mnie coś tam przebija ale może mi się wydaje . Najlepiej iść na betę ,bo wtedy jest pewność a człowiek się nie stresuje . Wiem jak to jest bo sama oglądam testy 100 razy z nadzieją że coś będzie . A powiedz mi owulację miałaś potwierdzana , jeżeli tak to kiedy ? ☺️
Mniej więcej 28 mam regularne cykle
 
reklama
Do góry